Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, őszintén, adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, őszintén, adnátok esélyt csúnya lánynak csak a belső tulajdonságai miatt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 02:45
1 2
 11/19 bandi6891 ***** válasza:
Ha tényleg randa akkor nem!!
2015. ápr. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Termeszetesen!

Ha nagyon tetszetos belsoje van, egy kedves szemelyisege és sok hasonlo temam lenne vele. akkor szivesen.

kulsoleg csak igenyes legyen. ha "ronda" is.


18/f

2015. ápr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ha jó melle van persze f25
2015. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha csúnyának találom, akkor nem.


Viszont jártam olyan lánnyal, aki mindenki más szerint csúnya volt, nekem viszont nagyon tetszett, és vonzónak is találtam. Racionálisan nézve valószínűleg volt vele valami gond, de engem akkor is izgatott, vonzott, és imádtam.

2015. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
en igen 20/f
2015. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lám-lám, aránylag sokkal racionálisabb válaszok érkeznek, mint amikor ugyanígy a nőket kérdezik meg a férfiakról; szoktam is röhögni, amikor 10 csajból 8 azt állítja (értsd: képmutatóan hazudja), hogy simán adna esélyt. :D


Amúgy a kérdésre a válaszom NEM, ugyanis a lányt sem, és magamat sem akarom becsapni. Erről szól az egyenesség, a korrektség.

2015. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nem találnék benne semmit, ami egy kicsit is vonzó lenne a számomra,akkor nem, de ezt az esély adást is többféle képen lehetne értelmezni, pl. arra se kapna esélyt,hogy egy mondatot váltson velem (ahogy a nők szokták a ronda férfiakkal), vagy kapna esélyt beszélgetni, ismerkedni, amiből bármi is kialakulhat, de az is lehet,hogy semmi.
2015. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak az számít, hogy belül milyen!


Hasfelmetsző Jack

2015. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem fogok hazudni, akkor se ha lepontoznak: nem. És az emberek 99%-a ugyanúgy nem adna esélyt olyan embernek akit ő csúnyának tart, csak azért mondják itt sokan(főleg a lányok), mert álszentek, maguknak is hazudnak hogy jobb embernek gondolhassák magukat.
2015. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!