Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után 2-3 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 2-3 héttel letöröl facebookrol?

Figyelt kérdés
Röviden az exem szakítás után két három hét után letörölt ma facebookról,pedig nem írkáltam ki semmi olyat amivel neki céloznék..De ez olyan fura szerintem..Mert ha a szakítás napján törölt volna le akkor nem fura.. De elvileg én nem érdeklem..
2015. ápr. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért törölt le mert nem kíváncsi rád
2015. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Ebben mi a fura?

Nem szeretné látni,hogy majd összejössz mással és azt sem,hogy te lásd,hogy neki kije van.

Szerintem meg lehet érteni valahol.

2015. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet összejött valakivel, és az kérte töröljön. Vagy nem akarja hogy lásd kivel jött össze.
2015. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se fura, lehet így könnyebb neki túllépni. nem kell mindenkinek 8563 ismerős, akivel nem is beszél.
2015. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem töröltem volt barátnőmet. Egyszerűen már nincs miért fellépni arra az oldalra. Csak miatta jártam fel oda is, mióta szakítottunk még csak az oldalra sem kattintottam.


Így nekem is könnyebb volt elengedni ( habár még így lassan 6 hónap után is sokszor eszembe jut)

2015. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!