Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Külföldi. Erasmusos. Pont emiatt nem akartam vele összejönni. 3 hétig kikosaraztam, utána összejöttünk. Életem legszebb hónapjait töltöttem vele itt Pesten. Tökéletes kapcsolat volt.Direkt többször megkérdeztem, hogy mi legyen, ha haza megy. Úgy volt, hogy folytatjuk, utána megyek. Utána is még úgy bánt velem. A lényeg: nem akarja, hogy kimenjek utána. Múltkor úgy összevesztünk a találkozáson (már két hónapja nem láttam), hogy azóta nem beszéltünk egy hétig. Írok neki, nem válaszol. volt, hogy hívtam és nem vette fel. Más nap meg tudunk beszélni és ő keres.

Nem ilyen volt!! Nem csak arról van szó, hogy elfoglalt! Mert más emberekre meg ráér.

Így továbblépni sem tudok. Nagyon szeretem. Soha nem lett kimondva, hogy vége.

Vele akarok lenni vagy nem, de ez így nem jó.


2015. ápr. 27. 18:29
 1/3 Interferencia ***** válasza:
El kell engedni...
2015. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki hogy ő már nem akarja ezt az egészet ... ne fuss utána.
2015. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tovább lépni. Arra játszik, hogy Te várj rá, ha esetleg újra erre volna dolga. Ne tedd.
2015. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!