Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki miért állt feljebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki miért állt feljebb?

Figyelt kérdés
2 hete jöttünk össze. Eléggé problémás volt a férfi. Pl napközben sose keresett, este pár percet beszéltünk, akkor is sokszor lenéző volt stb...írásban nem volt sose kedves. Szakítottam vele, mert ez is zavart (mint mondta, az előző barátnőit is), sőt, az első szexuális együttlét után durván meggyanúsított egy súlyos nemi betegséggel, mert ott lent szúrt neki egyszer. Mondtam neki hogy nem tudom elfelejteni a gyanúsítgatását, meg hogy lenéz. Ő erre teljesen kiakadt, meg hogy tuti más áll a háttérben.
2015. ápr. 28. 11:04
 1/9 A kérdező kommentje:
A nemi bajos gyanúsítgatásra azt mondta, hogy ő már akkor el is felejtette azt, én miért nem vagyok képes rá?
2015. ápr. 28. 11:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vel? Tiltsd le, ne beszélj vele, ennyi.
2015. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem beszélek vele, normálisan közöltem vele mi a gond, és ő volt felháborodva.
2015. ápr. 28. 11:13
 4/9 A kérdező kommentje:
És persze sértegetett akkor is.
2015. ápr. 28. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért áll neki feljebb, mert az érzelmi és kapcsolati intelligenciája igen alacsony. Viselkedni meg azért viselkedik úgy Veled és az előző barátnőivel is, mert ezt látta mintaként otthon vagy valahol, ahol felnőtt.
2015. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
helyesbítenék: azéárt viselkedik igy mert hagyod hogy igy viselkedjen amiből következtethető akár az is, hogy ez tetszik neked... akkor meg nem értem a problémát
2015. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, örülök, hogy vége lett, mert voltak itt olyan dolgok, amik miatt már rettegtem tőle
2015. ápr. 28. 11:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Ket hetig voltunk egyutt. Elotte ismertuk egymast.
2015. ápr. 28. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nem látják magukban a hibát. Meg olyanok is, akiknek a rögeszméje, hogy minden mögött egy másik pasi van.
2015. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!