Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magam alatt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magam alatt vagyok emiatt. Hogy ne erezzem magam szarul?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 eves lany vagyok nem volt meg kapcsolatom max bulikban osszeakaszkodas sracokkal( csok). 17 eves korom ota erdekel a fiuzas addig eretlennek ereztem magam es nem alltam volna keszen. Rengeteget randiztam foleg netrol mert olyan helyen lakok ahol eloben nem nagyon megy..meg manapsag a fiukban sincs eleg batorsag en meg nem szeretek

ramaszni rajuk..volt h megszerettem valakit akivel talan alakulhatott volnade utana leszart es alig birtam tultenni magam rajta kozben rendes fiukat utasitottam el. Tobbszor randiztam de akarki aki szimpi lett volna jol ereztem vele magam a vegeb vagy csalodast okozott vagy nem keresett vissza. Akik kerestek nem tetszettek es mar reg lejjebb adtam a kulsosegektol azt nezem inkabb h mennyire erzem magam jol vkivel meg a belsot. Az a baj h annyira sokszor pofara estem h elment a kedvem a randiktol a felesleges koroktol es ugy erzem h eroltetem h talaljak valakit , mert gaz h 18 evesen nem volt senkim. Multkor a szuleim is szova tettek h csinos lany vagyok miert nem jarok ismerkedni miert nincs baratom es annyira rosszul esett hisz ez tokre nem az en hibam..probalkozom de nem jon ossze. Es hiaba tetszem valakinek keptelen lennek ugy osszejonni vele h nem erzek semmit mert hazugsag lenne. Probaltam magamra eroltetni egy sracot h hatha tobbet taliztunk de nem birom erzelmek nelkul..raadasul nekem nagyon nehezen jon be valaki ugy igazan, szemelyisegre is.. es am kb az osszes bnomnek mar van pasija a legjobb baratnom o is 18 es most lett az elso baratja sugarzik a boldogsagtol es teljesen szerelmes es annyira vagyom erre az erzesre en is .. de mar gaznak erzem h meg a kis 13 eveseknek is van valakijuk es mindenki olyan konnyen felszed valakit de nekem ez bonyolult..


2015. ápr. 28. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaaaj szegeny :///
2015. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd ha 30-on tul leszel, akkor tedd fel ezt a kerdest
2015. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hajrá, én szurkolok neked!

22/F sorstárs.

2015. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az a baj h rágörcsölsz meg mindenáron meg akarsz felelni az úgymond normáknak. nekem is 19 évesen lett pasim aki egy idióta volt , csak szomorú voltam miatta és most is volt egy barátom aki szintén idióta szóval sztem várd ki h jöjjön és ne erőltesd az nem fog jól elsülni. a fizikai vonzódás meg kell :D akkor fog jönni ha eszedbe se jut és lekötöd magad ! meg legalább megspórolsz pár csalódást...
2015. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: látom, nem unatkozol...
2015. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nézz animét ^^
2015. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt sopánkodsz inkább örülnél annak, hogy egészséges vagy, emellett még csinos is.. Nem utolsó sorban, hogy még a szüleiddel is jó a kapcsolatod. Sokan csak ezért az utóbbiért bármit megadnának. És ha valakit szeretnél magad mellé akkor igenis tessék ismerkedni.
2015. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd én felszedlek
2015. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem unatkozok :D 4 es voltam
2015. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!