Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedek interneten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek interneten egy lánnyal, de most csináltatom a fogaimat, szerintetek attól még elmenjek randira vagy várjam meg míg kész lesznek?

Figyelt kérdés
Ha csináltatás közben elmegyek randira az mennyire rossz pont? Pl lehet jó is? Hogy mondom hogy csináltatom és látja hogy igényes vagyok, mert 200 ezret is kiadok érte.
2014. ápr. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
De mit csinaltatsz rajta? Mert ha elol pl nincs meg a 2 fogid..nemhiszem h jopont lenne..:)
2014. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a rákot csinálnak 200 ezerért egy fogsoron?

Jó duma, ha pénzes vagy, lehet megengedi, hogy TÖF-TÖF.

2014. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképp várd meg,hogy kész legyen. Nem szép látvány,és teljesen mindegy,hogy mennyibe került,normális esetben nem kellene pénzt kiadni az egészséges fogakért,tehát nem vagy menő. :D
2014. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nincs fogad az sztem ciki, inkább várj egy kicsit
2014. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha pl le volt törve a foga, és porcelánt csináltat az elég drága.. tudom mert nővéremnek is csináltak ilyet.


Attól függ meddig tart megcsináltatni.. ha túl sokáig húzod, lehet hogy a csaj azt hiszi nem akarsz vele találkozni és csak kifogásokat keresel. Megkockáztatom hogy még meg is írhatod neki, hogy szeretnél a kezelések végén találkozni csak vele...

2014. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!