Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes emberek szerint ciki, ha valaki 16 éves létére nem jár pasival, hanem a tanulás is fontos?

Figyelt kérdés
Nem vagyok stréber, bár sokan mondják a jegyeim miatt, és nincs pasim. Nem vagyok ronda lány, mégsincs senkim...
2011. dec. 10. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem ciki. Sztem jól teszed. Tanulj és később is ráérsz pasizni mondjuk az egyetemen :)
2011. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem éppen az a ciki, ha 16 éves korodra végig ment rajtad a fél suli! TE vagy a tökéletesen normális és aki nem így látja, azzal van a gond!
2011. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak az irigység szól belőlük, és hidd el 8-10 év múlva majd az lesz ciki, ahogy ők élnek.

Ha valaki 16 évesen nem dugni, berugni akar az a mai korba már majdhogy nem becsülendő, el tekintve attól a ténytől, hogy ennek természetesnek kéne lennie...

2011. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 93Mumus ***** válasza:
azért kiváncsi lennék h kik azok az "egyes emberek"
2011. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
osztálytársak pl...meg a suli nagy "menő" arcai...
2011. dec. 10. 00:51
 6/19 anonim ***** válasza:
gyűűűlölöm a suli "menő" arcait!!! grrrr!
2011. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nekem mondod? a leg"menőbb" srác nagyon is jól ismer, gyerekkorunkban minden héten együtt lógtunk, együtt játszottunk..és most? "meg se ismer"..tudod, ő 19 és menő, én meg 16 és nem menő..
2011. dec. 10. 00:54
 8/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező nem kell a gyökerekkel foglalkozni :)
2011. dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
csak az bánt, h általánosban is mindig ez ment..csak akkor nem érdekeltek különösebbképp a fiúk..de asszem 16 évesen már normális, h a srácok elkezdtek érdekelni..van is egy, aki nagyon tetszik..://
2011. dec. 10. 00:56
 10/19 93Mumus ***** válasza:

Szerintem pedig az egyes emberek nem a "menő" arcok, hanem TE vagy. Csak téged zavar, hogy még nem jársz pasival, pedig ezzel nincs semmi gond(30 felett kezd kissé ciki lenni).


A menő pasik tuti, hogy nem azért nem ismernek meg, mert tanulsz, hanem mert egyszerűen nem jössz be nekik (de most gondolj bele: neked sem tetszik minden pasi, még ha nem is ronda). Próbálkozz más fiuknál. Ne hanyagold a tanulást, egyszer úgy is lesz barátod, kár elb@szni(szó szerint) a jövődet.


18f

2011. dec. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!