Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vethetnék véget egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vethetnék véget egy erős érzelemnek? 19/F

Figyelt kérdés

Röviden csak annyi, hogy nagyon szeretek egy lányt (osztálytársam), de tudom, hogy reménytelen az egész. (Legalább 1 éve próbálkoznék, de nem tetszem neki, mindig másokat keres, engem észre sem vesz, vagy elutasít. Csak haver vagyok neki.)

Nem tudok szabadulni ettől az érzelemtől. Igazából még sosem volt barátnőm. Folyamatosan szenvedek, úgy megölelgetném, stb... Lehet, hogy hülye kérdés, de nincs valami megoldás, hogy megszűnjön az érzésem? :(


2015. ápr. 29. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd, ha nem találkozol vele többet, akkor megszűnik.
2015. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet baromság, de nekem az segített, amikor szakítottunk a párommal, hogy sokat gondoltam rá (sírtam is) aztán a szervezetem úgy mond "ki ürítette"

oké lehet hülyeség, de nekem bejött :)

21/L

2015. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hozzáállás kérdése ez egész. veled az a gond, hogy minden áron akarod, még annak tudatában is, hogy nem érdekled őt. képzeld el úgy a helyzetet, hogy minél inkább akarod, annál inkább lángolsz, de a padló alattad műanyag taposó, ami egy idő után elolvad, amikor pedig elolvad, te lezuhansz és jó eséllyel ott is maradsz.

keress valaki mást, aki jobban megfelel az igényeidnek és te is az övéinek, ezáltal nem kerül sor a fent említett lángolásra egyikőtök részéről sem. nem megszüntetni kell az érzést, hanem keresni valaki mást, aki iránt táplálhatod ezeket az érzéseket, mert ha elnyomod az érzéseidet, akkor egy olyan kiégett nyomorult leszel, mint én, ez pedig egyáltalán nem jó.

2015. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Opciók:


1. A pálinka, megfelelő mennyiségben mindent töröl az emlékezetedből (már ha érted mire gondolok)


2. Próbálj kevedet gondolni rá..

Az én esetem pl. az hogy 1 ideje szakítottunk exemmel, nagyon szerettem nehezen tudtam elfelejteni.. De szerencsére vannak jó barátaim, akik segítettek felállni, és elfelejtetni a lányt, úgy hogy sokat szórakoztunk, még 1 másik lányt is szerveztek nekem..

Aztán egyre kevesebbet gondoltam exemre, és el tudtam engedi azt az érzést ami nyomasztott a szakításkor..


18/F

2015. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm a válaszokat. #1 és #3 nem sokat segítettek, de mindegy, azért köszönöm mindenkinek. :)
2015. ápr. 29. 20:29
 6/6 A kérdező kommentje:
A volt #3 törölte a választ, szóval az új hármasra nem vonatkozik xD
2015. ápr. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!