Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan egyedul vagyok. Megvalto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan egyedul vagyok. Megvaltoztam, es ducinak erzem magam. Hogy csinaljam? 19/L

Figyelt kérdés

Nagyon meghiztam.

2 eve meg 49-50kg voltam, most meg... 67-68.

165cm-hez..

Tavaly nyaron volt szakitasom,es azota senki..

Valahogy olyan szinten elment az onbizalmam hogy az felelmetes.

Evesbe folytom a banatom. Allandoan eszek es eszek..nem birok leallni.

Sirni tudnek mikor meglatom azokat a pici ruhakat amiket 2013 nyaran hordtam...

Megint szep akarok lenni..

Regen annyira vidam voltam..mindig porogtem, kedves voltam mindenkivel, most viszont ugy erzem ingerult vagyok, idegesitenek az emberek sokszor..es semmi kedvem kimozdulni.

Itthon akarok lenni mindig.

Mit kezdjek magammal?

Semmi erom ahhoz hogy lefogyjak mert egyszeruem ugy erzem muszaj ennem...

:(

Hogy hozzam helyre magam?


19/l


2015. ápr. 29. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nézd, tudom, hogy nehéz, én is diétázom, de el kell döntened magadban, hogy mit is szeretnél. Vagy lefogysz, és megadod az esélyét annak, hogy újra jól érezd magad a bőrödben, vagy pedig otthon keseregsz a négy fal között. Most nem azt mondom, hogy őrült módjára kezdj bele valamilyen diétába, Isten őrizz. De odafigyeléssel, heti néhány óra sporttal csak úgy olvadni fognak rólad a kilók. Tudom, hogy nehéz, nekem is nehéz, másnak is az, de idővel könnyebb lesz. 15-20 kiló nem annyira sok, mások ennek a többszörösétől is szabadultak már meg, nézz ilyen videókat, ha ők is képesek voltak rá, te is az vagy. Csak ne ess bele a depresszióba. Én is voltam depressziós, de hidd el, semmi jóra nem vezet, a környezetedet is előbb-utóbb kikészíti, mert látják, hogy szenvedsz, és nem tudnak hogy segíteni rajtad. Ezért csak fel a fejjel!
2015. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

akarat kérdése!

én alkatilag vékony vagyok, és nagyon nehéz izmot felszednem magamra. Mégis évek óta kínlódok, és kezdenek lassan jönni az eredmények. Nincs lehetetlen, ne feledd!

24F

2015. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok: biztos nem azért írtam, mert pszichológus vagyok...

De hát semmi probléma, a gyakorikérdések haladószintű tanácsadói majd megoldják a problémádat :)

2015. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!