Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolondnak néznétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondnak néznétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagosan öltözködök, nem túl "cukin", nem viselkedek kislányosan, meg semmi. Egy dolog a gyengém, a nyulak :D Betegesen imádom a nyulakat, esténként csomószor nézegetem a nyúlmentő alapítvány oldalát, olvadozok, hogy milyen aranyosak, néha könnyezek is, mert sajnálom őket, hogy hogy volt képes valaki kirakni őket. Ha tehetném, örökbefogadnám mindet. Sajnos még nem lehet egy se, de majd mindenképpen szeretnék. Szóval kicsit olyan vagyok mint egy bolond macskás öregasszony, csak nem macskákkal, hanem nyuszikkal.

Emellett nem szoktam nyafogni, nem vagyok kislányos, (csak ha nyulat látok), rockot (is) hallgatok és többé-kevésbé normális vagyok.

Fiúk, ti mit gondoltok arról, ha egy csaj ennyire bele van bolondulva valami állatba? :D Szerintetek őrült? Vagy jó dolog?


2015. ápr. 30. 15:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval az "átlagember" kemény csajnak lát, csak a barátom tudja, hogy ennyire lágy tud lenni a szívem :D
2015. ápr. 30. 15:02
 2/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha neked a nyulak jönnek be azzal nincs gond van olyan lány aki a motorokat szereti...:D
2015. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 k.akos99 ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem normális :)
2015. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:) Ugyan olyan vagy mint én :) csak én a kutyákkal vagyok így ha lehet mindet befogadnám :) Párom így ismert meg 9 éve és még mindig nem javult a helyzet van egy kutyusom ő nem akart kutyát de titokba vettem egyet amikor hazajött a munkából csak röhögtem mint a tejbetök azt amikor meglátta csak annyit mondott hogy már tudta amikor hazajött hogy v.mi nem stimmel :)Szerintem nem őrültség :)
2015. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2015. ápr. 30. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:
mi jóban lennénk :)
2015. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én lassan 25 :)
2015. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

rádkontrázok: én a csigákat szeretem. afrikai óriáscsigákat gyűjtök, jelenleg úgy 4 tucatnyi van :)

mondjuk én külsőre se vagyok átlagos lány.

2015. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hű, 4 tucat csiga nem semmi :D Azt hogy kell elképzelni, mekkora helyen vannak? Nekik terrárium kell? Lehet őket tapizni vagy elbújnak ha az ember hozzányúl? :DD Nem is hallottam még semmit az óriáscsigákról, csak itt gyakorin találkoztam vele, hogy léteznek és emberek tartják őket. :D
2015. ápr. 30. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!