Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelölte olvasatlannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölte olvasatlannak az üzenetem egy fiú, ha utána meg megint megnézte?

Figyelt kérdés
Meg miután elküldtem neki, nekem utána egy napig kiírta, hogy látta ekkor és ekkor, aztán egyszer csak másik időpont lett helyette. Ha azt akarta, hogy ne tudjam, hogy látta, akkor miért egy nappal később jelölte olvasatlannak?
2015. máj. 2. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet elfelejtette visszajelölni.
2015. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ert ra visszairni es berakta olvasatlanba hogy jelolje valaki irt es majd irjon vissza
2015. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem írt vissza. Gondolom azt hiszi, hogy ha egyszer bejelölte olvasatlannak, onnantól kezdve nekem nem írja ki, ha újra megnézi.
2015. máj. 2. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg még egyszer.
2015. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!