Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedési fázisban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban lehet még szabadon szexelni másokkal?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 14:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Meg akkor a kapcsolatban is félrekefélnél? Nem jó ez...
2015. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
lehet, csak ne lepődj meg, ha a kiszemelted egyszer összerakja, hogy vele randizgattál, közben egy másikkal kefélgettél, és úgy dönt, hogy ez szerinte már megcsalás... persze lehet, hogy nincs igaza, de szabad országban élünk, lehet ismerkedés fázisban kefélgetni, és lehet ezt megcsalásnak értelmezni.
2015. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tisztességtelen, nagyon. Épp ismerkedek egy nővel. Ha ilyen kiderülne, faképnél hagynám. El is rontottad a lelkesedésem...

24/F

2015. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ha nem tudja meg az, akivel ismerkedsz, szerintem nem tragédia :) Persze, én csak akkor ajánlanám, ha el tudod választani a szexet az érzelemtől.


21 N

2015. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!