Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ez vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogi214 kérdése:

Jó ötlet ez vagy inkább haggyam a francba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe belezúgtam mint részeg a nagyárokba.Ezt elmondtam neki.Azt mondta hogy klassz csaj vagyok csak nem az esete és hogy majd megbeszéljük valamikor.Amikor beszélgetünk van egy olyan gyanum hogy nem fogom kibírni hogy ne öleljem átt vagy ne csókoljam meg.Tudom elég ciki ha egy lány kezdeményez de én nem bírom kivárni míg ő lép föleg ha nem is akar.SOS!!

2015. máj. 2. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha kezdeményez a lány :)
2015. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Umaku ***** válasza:
Hááát ha nem akarja a dolgot akkor nem akarja. Aztán másnap a legfőbb téma te leszel.
2015. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 To7ka ***** válasza:

Tényleg nem ciki ha egy lány kezdeményez, ellenben ha egy lány szerelmet vall, visszautasítják, és utána még fogja magát és lesmárolja, na az már jelentősen furább!:)

Kicsit lazábban, vegyél vissza az egészből inkább mint aki túl van rajta, és öltözz csinosabban, változz picit ha ennyire őt akarod, csodákra képes kis magadra fordított idő!:)

2015. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki,sőt..ha nem látod rajta a kezdeményező szándékot akkor neked kell,ha szeretnél tőle valamit..aztán majd kiderül,de egy próbát megér
2015. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!