Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők csak külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak külső alapján választanak, akkor miért csodálkoznak hogy szar a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom, mert pozitívan és negatívan is érint a dolog.


Vannak lányok, akiknek nem jövök be és vannak lányok, akiknek bejövök.


És nagyon kiábrándító, hogy azokkal, akiknek bejövök nem alakulhat ki komoly kapcsolat, mert a felszínesség miatt mindenféle komolyabb érzelmi életre alkalmatlanok?


30 fölött talán beérnek és lelkileg is gazdagodnak?


2015. máj. 3. 10:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
6-os: tévedsz.
2015. máj. 3. 10:30
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem változik 30 felett sem ez tömegével.


Az egyedül álló, 30 feletti nő ismerőseim 95%-a továbbra is a jóképű pasit teszi első helyre a rangsorban, és az igazi rossz fiúk az a jellem, ami vonzza őket.


30 felett annyi változik, hogy sokaknak már van egy gyereke egy olyan pasitól, akinél szinte borítékolható volt, hogy nem gyerekre vágyik, ilyenkor hirtelen felértékelődnek az átlagos, és normális srácok, mert azok talán fel is nevelik a gyereket, nem csak megcsinálják. De a gyerekcsináláshoz mindegyik egy igazi macsó szépfiút választott (hogy majd mellette lenyugszik)...

2015. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
mert logikátlan lények! 30 év felett már mindegy kivel van csak legyen valakivel
2015. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Van egy két hozzászólás, amit nagyon leszavaztak. Ennyire nem bírják a nők a kritikát?
2015. máj. 3. 10:36
 15/24 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező: amit a lepontozók csinálnak, azt hívják "élethazugságnak". Van egy kialakított énképük, aminek például szinte kötelező eleme, hogy "nekem a belső számít, nem a külső". Utána teljesen mindegy, hogy naponta 3x szembe megy ezzel, akkor is ez a magáról kialakított képe, és nem is fogja sosem feladni, mert erősen a személyisége része. Így inkább itt lepontoz, felháborodik, hogy nem ilyen, mert ha bevallaná magának, akkor sérülne a saját magáról gondosan felépített pozitív énkép.


(ez majd 0 pontos lesz :))

2015. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

A kritikát egyik nő sem bírja, de nem a kritika csípi a szemüket itt, hanem az igazság. ;)


Nekem a környezetem tele van olyan nőkkel, akiknek van egy vagy két gyereke 23-28 évesen, de a pasi otthagyta őket, mert neki nem kell család.

A fiatal csajok meg mind a 35-45 éves pasikat fűzik. Erről ennyit.

2015. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15: tőlem zöldet kaptál. kíváncsi vagyok így is 50% alá száll-e :)


bár most hogy leírtad sanszos, hogy nem merik lepontozni. (mert azzal igazat adnának neked)

2015. máj. 3. 10:44
 18/24 anonim ***** válasza:
33%

"A fiatal csajok meg mind a 35-45 éves pasikat fűzik."


35 éves pasiként azt kell mondanom, hogy ez egy legenda :) 26-27 éves a legfiatalabb lány, ami szóba jön, ők már ritkán keresnek 35 feletti pasit, ez a felső határ.


A legjobb a társkeresőkön amúgy, ahol a 25 éves csaj beírja, hogy 35ig keres, ami tepljesen logikus, de a 32 éves csaj is azt írja, hogy 35-ig keres. WTF? :)

2015. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

Nekem meg élő példa (amit már leírtam itt egyszer-kétszer), hogy a volt tanítványom (16 éves) egy 38 éves pasival van együtt, aki válik a feleségétől miatta, és van egy 14 éves lánya.

Akinek én akartam udvarolni, 21 éves lány, az most egy 42 éves faszival van együtt, akinek szintén van egy 18-19 éves lánya, meg 3 háza, 2 autója... stb. No comment!

2015. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%

19-es: különböztessük meg az egyedi eseteket attól, hogy kijelentjük a fiatal nők idős pasival járnak. Én is tudok olyan lányokat, akik 20 évesen 33-36 közötti haverjaimmal, kollégáimmal járnak/jártak, de tömegesnek semmiképpen nem nevezném a dolgot, főleg nem olyannak, ami túlmutat 1-2 éjszakán.


Persze, ha 1-2 esetből általánosítasz, azt nehéz lesz megvernem azzal, amit a körülöttem lévő több tucat hasonló korú férfi tapasztalatai alapján látok, hallok minden sörözésnél, stb...

2015. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!