Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők csak külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak külső alapján választanak, akkor miért csodálkoznak hogy szar a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom, mert pozitívan és negatívan is érint a dolog.


Vannak lányok, akiknek nem jövök be és vannak lányok, akiknek bejövök.


És nagyon kiábrándító, hogy azokkal, akiknek bejövök nem alakulhat ki komoly kapcsolat, mert a felszínesség miatt mindenféle komolyabb érzelmi életre alkalmatlanok?


30 fölött talán beérnek és lelkileg is gazdagodnak?


2015. máj. 3. 10:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
29%

Egyedi eset. :)

Mondod ezt úgy, hogy ezt a kettőt írtam le a kb. 20-30 randiból, ami így végződött. -.-'

Nem ma kezdtem az ismerkedést, elhiheted.

2015. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
42%

Pont azért,mert nekik csak a leghelyesebb,bunkó gyerek a jó,meg izgalmas szerintük.Az teljesen mindegy milyen belülről,csak amikor megverik őket,meg otthagyják,akkor kezdenek el sírni hogy jajj....

Hát akkor egyék meg amit főztek...

2015. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Kinek a pap kinek a paplan. Sokaknak bejönnek az idősebbek kimondottan. Ez nem lehet nagy arány, mondjuk 10 százalék, akinek kimondottan. Náluk nagyobb eséllyel indulnak a jóval idősebbek. Szerintem olyan 50% van, akinek ilyen szempontból nincs kimondott esete. Ha megfogja a srác kisugárzása, elvarázsolja valami, akkor mindegy neki (értelmes keretek között) hogy hány éves. A maradék 30-40 százalék meg szerintem korban hozzáillőt keres. Tehát ilyen szempontból sem rossz a helyzet.


A rossz fiúság az meg nem szükségszerű. A lányok a rossz fiúkban csak azt szeretik, hogy határozottak, izgalmasak, kimutatják az érzéseiket.


Szerintem a legjobb a csajoknak, ha adott egy jófiú, aki kellően határozott, domináns, humoros és játékos. A csajok túlnyomó többségét (80%) bántja, ha bunkók, vagy lekezelők velük.


Viszont nem tud egyik csaj réteg sem mit kezdeni a félénk, visszahúzódó, antiszociális, szürke egerekkel.

2015. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az elején általában nem derül ki, hogy milyen lesz a kapcsolat, hanem csak idővel és akár hiszed, akár nem, ronda pasival is kb. ugyanannyi eséllyel lehet szar a kapcsolat, mint helyessel.

A vonzalom pedig elengedhetetlen. Hogy ez mennyire külsőtől függ, az egyéni prioritás kérdése. Vannak, akik nem tudnak vonzódni olyanhoz, aki nem felel meg külsőre az ideáljuknak.

Én meg pl. olyan típus vagyok, hogy ha valaki belsőleg megtetszett, ahhoz előbb-utóbb külsőleg is elkezdtem vonzódni, hogy ne így legyen, ahhoz szegénynek tényleg borzasztó udormánynak kell lennie az illetőnek.

Igen ám, de nekem kb. 30 éves koromig összvissz két férfihez vonzódtam igazán belsőleg, tehát képzelheted, hogy megvoltak az igényeim. Barátkozni haverkodni tudtam srácokkal, volt akivel jól éreztem magam, de olyan igazi vonzalom, amikor már attól ahogy beszél, viselkedik odáig vagyok meg vissza, a páromon és anno a volt barátomon kívül nem volt senki, hiába is próbálkoztak olyan sokan, akik amúgy külsőre tetszettek volna.

Tehát az sem sokkal jobb, ha valakinek belsőleg túl magasak az igényei.

2015. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!