Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? 17 vagyok, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? 17 vagyok, ő meg 28!

Figyelt kérdés

Próbálom legrövidebben leírni a sztorit.

17 éves vagyok, sokak szerint szép lány, nem vagyok beképzelt, mert tudom, mik a hibáim, de van egészséges önbizalmam. Általában mindig idősebb pasik nyomulnak, ami amúgy nem zavar, mert a korombeli srácokkal nem igazán értek szót, de azthiszem most én is átléptem egy határt. Pár hete, vagy egy hónapja ismertem meg egy férfit, aki 28 éves. Az első perctől tisztában volt a korommal, de mégis nagyon rámenős volt, folyamatosan keresett, érdeklődött, udvarolt, stb. És hát kár lenne tagadnom hogy belsőre és külsőre is nagyon bejön, tökéletes férfi. Csak a kora....meg sokat mesélt, csomószor találtam magamat a lakásán, egész éjjel boroztunk, beszélgettünk, rengeteg mindent mesélt, hogy volt menyasszonya, de ő felbontotta az eljegyzést, meg hasonlók. A lényeg, hogy az ilyen éjszakákon mindig egyre és egyre tovább mentünk, tegnap pedig "megkapott mindent, amit akart". Nem bántam meg, mert csodálatos volt, csak azt furcsálltam, hogy kb. nem hajított ki utána azonnal. Nekem végig meggyőződésem volt, hogy csak szexre hajt, ennek ellenére ma ágyba hozta a reggelit, elkezdett tervezgetni, hogy menjek le vele jövőhéten vidékre, töltsük együtt a hétvégét...teljesen lesokkolt.

Egy ember tud róla, a legjobb barátnőm, de ő is csak úgy, hogy egy szórakozóhelyen látott meg minket, félreérthetetlen helyzetben.

Nem tudom mit tegyek, nagyon vonz, nagyon odavagyok érte, elvette az eszem, de most kicsit ráparáztam, hogy ennyire belelovalta magát a dologba. A szüleimnek sem mondtam el, tuti, hogy kiborulnának, nem tudom hogy adnám be nekik, ha belemegyek abba a hétvégébe. Segítsetek lécci, ha van elképzelésetek


2015. máj. 3. 10:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Az 5-ös az igazi beteg válaszoló, fogadjunk, hogy nő.

Valahányszor egy férfi ránéz egy nőre, 50 évre szóló tervet kell benyújtani a nő jövőjével kapcsolatban? Ha elhívok valakit kávézni vagy moziba, tegyek le egy 100M Ft-os bankgaranciát? az egész élet kiszámíthatatlan, a kérdezőből válhat leszbikus, a pasijából ferences szerzetes, sőt megfulladhatnak mindketten CO mérgezéstől egy borospincében.


De te nekiállsz fújolni valakire azért, mert jól érzi magát egy lánnyal, és közben nem biztosítja a lány megélhetését 2042-ben is. Szóval akkor a pina, a szex azért van, hogy a nő abból éljen? Mert te közvetve ezt állítod.

2015. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szóval nem írtam, hogy kocsija, háza, (sok) pénze, de mindegy :)
2015. máj. 3. 11:13
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

71%-os. Haha xd

Csak úgy sugárzik rólad hogy te is ilyen vagy, hogy találnál egy fiatal gátlástalan buta ribbbbancot és jol megdugnád.


És csodálkoznak az emberek, hogy a mai gyerekek miér korcsúlnak el ennyire..

2015. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Miért buta r1banc a kérdező?

És mi van, ha én is fiatal csajt dugnék?

Én hiszek abban, hogy minden szükségletem, ami bennem van, megvalósítható úgy, hogy valaki más számára is áldás legyen.


Tudok pénzt keresni anélkül hogy becsapnék vagy kirabolnék másokat, sőt a munkám eredménye örömet okoz azoknak, akik azt kapják. El tudom tölteni a szabadidőmet mások zavarása nélkül, sőt, örömet okozva azoknak, akikkel közös hobbim van. És a kanosságomat is le tudom vezetni olyan módon, hogy nem zaklatok vagy erőszakolok meg senkit, hanem megkeresem azt, aki örömmel és önszántából szeretkezik velem.


Mi a baj ezzel?

2015. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Semmi, ribbbancok mindenhol vannak. :) épp erre vannak ezek. Ha van egy kanos pasi, aki kivül belül több az átlagnál, akkor a kislányok már le is dobják a bugyit. Normális lányok pedig korukbeliekkel és szerelemben teszik. Csak ebben a korcs világban, már az a normális, ha 14-17 éves kisgyerekek szétteszik a lábukat 20-30 éves elvileg felnőtt embereknek. És azért sűrü ez a mód, hovy harmincas pasi kefél csak úgy kiskorúakat, mert felnőtt érett nő ilyet nem tesz,hanem ezt a gátlástalan gerinctelen ostoba ribbbancok tesznek, akik bedölnek mindennek és így elbassszák az életüket, mert senki nem akar olyan korabeli lányt, akit már szana szét kefélt egy 30as pasas.
2015. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, egy jól kinéző nőt mindig is akarni fog mindenki, függetlenül attól, hogy szűz-e, vagy megkefélte-e a fél világ. Nem basszák el az életüket, egyszerűen olyan pozícióban vannak, hogy mindegy, mit csinálnak, van rájuk kereslet.
2015. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és ha az a kereslet meg is kapja az ilyen lányt, akkor annak tudod mi a neve. ;) Na de mindegy is, te is beszálhatnál a csapatba, szerintem ez a lány téged is szivesen látna egy kis gruppenben, másra úgyse méltó a kiscsaj. Még tudna változtatni, de ha élvezi, hogy idős pasi keféli, csak hajrá, mindig lesznek olyan férfiak akik a kevésvé nőies, könnyen dugható buta kislányokra mennek. :)
2015. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Itélkező vagy azokkal szemben, akik nem úgy élnek, ahogy Neked tetszik. (Igaz, én is beteg válaszolónak neveztelek, amit visszavonok, mert nem ismerem a szívedet és nem ítélhetlek meg). Soha nem éreztem úgy, hogy meg kellene mondanom másoknak, hogyan éljenek, kivel jöjjenek össze vagy kivel szakítsanak. Ha vágytam valakire, és az nem engem választott, az persze fájt, de még akkor se minősítem negatívan se azt, aki mást választott, se a választottját.
2015. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
57-es te mekkora primitiv gyökér vagy :D
2015. máj. 3. 11:48
 20/22 A kérdező kommentje:
Na mindegy betudom annak, hogy savanyú a szőlő :)
2015. máj. 3. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!