Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most akkor melyik a jobb?

Na most akkor melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni valami olyan fogyót, amiben van olyan rész, ami pótolja a cukrot, ugyanis nagyon édesszájú vagyok.

Eddig nagyon vékony voltam, se fenekem se mellem, aztán hirtelen felszedtem 4-5 kilót, most már nem vagyok lapos, viszont picit vékonyabb szeretnék lenni. Na most olyat nem lehet csinálni valahogy, hogy a formásabb részek megmaradjanak, de fogyjak is kicsit?

Vmi jó tornát tudnátok még ajánlani? Köszi.



2013. ápr. 27. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A zsír eloszlását a különböző testrészeid között nem tudod szabályozni. Amit tudsz testrészenként, az az izomépítés.
2013. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első.


A másik kérdésedre válaszolva:

eddig sok édeset ettél, akkor hagyj fel vele. egyél meg délelőtt egy almát, vagy körtét, mandarint. néhány héten belül annyira édesnek fogod érezni, hogy imádni fogod ezeket, tapasztalat :D

nincs is finomabb egy friss gyümölcsnél (persze nem banán, meg szőlő és csakis délelőtt!!!!)

2013. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Próbálkozom....:)
2013. ápr. 27. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozni nem szabad. ez így már rég rossz. CSINÁLNI/TENNI KELL! ;)
2013. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy :D Csak hát elég nehéz leállni az édesség zabálásról. De megcsinálom. (:
2013. ápr. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!