Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyni szeretnék! 14 éves 155...

Tanácstalan2 kérdése:

Fogyni szeretnék! 14 éves 155 cm és 50 kg vagyok, van rajtam úgy 5-6 kg plussz amit szeretnék lefogyni. Szerintetek mennyi idő alatt lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Amit általában eszek:

Reggeli: alma vagy valmilyen gyümölcs (csak banán nem)

Tízórai: - (nincs)

Ebéd: Leves (általában 2 dl Knorr mert abban kevés a kalória), néha nem eszek mellé semmit de ha eszek is akkor is csak saláta vagy egy nagyon kicsi hús...

uzsonna: gyümölcs vagy saláta

vacsi: - (nincs)

Emellett heti 2 duci tréning (40 perces), heti 3-szori futás, esti torna..

Amúgy ezt 2 hete csinálom és ezzel az étrenddel egyátalán nem vagyok éhes!!

Csak normális emberek írjanak!!



2014. aug. 27. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem éhezel de ez ló.f*s.z.


Reggeli: egyél tojást

Tízórai: ehetsz gyümölcsöt, banánt is

Ebéd: húst mindenképpen egyél

Uzsonna: oké

Vacsora: kötelező! egyél húst,túrót vagy valami hasonlót


Nemhiszem, hogy el lennél hízva, esetleg a testzsírszázalékod magas. Heti 3x erősítő edzés (calisthenic vagy súlyzós, vagy egyéb más, pl kettlebell,TRX) és heti 3x valami aerob,kardió,intervallum edzés.

2014. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
vacsorára nemvéletlen nem eszek semmit mivel nem vagyok éhes.... és nem hinném hogy ez lófasz mert máris fogytam vele.. és napi esti tornám 1-1,5 órás és a futások pedig 1,5-2 órások... ja és számolom a kalóriákat és 600-700 kalóriát viszek be ami nagyon minimális szóval szerintem nagyon jó ez a fogyókúra módszer...
2014. aug. 27. 19:46
 3/12 anonim válasza:
Nagyon kevés, amit leírtál. Te még fejlődésben vagy, muszáj több fehérjét enned, ahogy az előző hozzászóló írta. Zöldség, gyümölcs rendben van. Egyél valamennyi teljes kiőrlésű kenyeret is, lehetőleg reggel vagy délben. A Knorr leves nem a legjobb, mert mindenféle adalékanyag van benne. Nem csak a kalóriát kell számolgatni.Arra is figyelni kell, hogyha kevesebbet eszel, akkor az jó minőségű legyen, hogy ne alakuljon ki hiány és ne vigyél be fölösleges egészségtelen adalékokat.
2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De ez ló.f*s.z. 600-700kalória? Kevés. Tápanyagtartalom? Nulla.
2014. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A te korodban nem szabad ilyen drasztikus fogyókúrát folytatni. (Tulajdonképpen senkinek sem.) Azt a pár kg pluszt úgy add le, hogy egészséges normális táplálkozás mellett rendszeresen mozogj, és kerüld az édességeket és a túl zsíros ételeket. Lehet, hogy lassabban fogysz le, de nem veszélyezteted az egészséges fejlődésedet.
2014. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Arra figyelj még hogy mit iszol. Pl. Kólát ne
2014. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. Kólát nem iszok csak csapvizet,ásványvizet néha gyümölcslevet.... Ma már nem Így táplálkoztam hanem:

Reggeli: 2 db főtt tojás, 1 szelet sajttal 2 dl tej

Tízórai: natúr joghurt, 1 db almával

Ebédelni: 1 tányér zöldborsófőzeléket 1 párolt hússal

Uzsonna: 1 fürt szőlő

Vacsi: 1 adag párolt zöldség

Ez így jó?? Ja és a mozgásba beiktattam még 1 óra görkorcsolyát.. :)

2014. aug. 28. 10:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb! Én változtatnék rajta de ez is nagyon jó :)
2014. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mit változtatnál rajta?? Kérlek mondd el.. Még jobbá akarom tenni ha van valami ötleted :)
2014. aug. 28. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Tejet nem innék illetve a vacsoránál ha már zöldséget eszek akkor húst is ennék.
2014. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!