Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg nem hozom helyre magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem hozom helyre magam, nincs esélyem kapcsolatra? 17L

Figyelt kérdés

Eléggé kicsúszott a kezeim közül az életem az elmúlt pár hónapban, sápadt vagyok, lefogytam, karikás a szemem és kiszádadt a hajam.

Ha ez nem lenne elég, a suliban is romlott a teljesítményem, és sokszor nem bírom végig a 8 esetleg 10 órát, haza kell mennem, mert elgyengülök, esetleg szorongani kezdek, és képtelen vagyok kimenni a vécéből.

Alapvetően viszont elég szociális vagyok, beszélgetek ismerősökkel az udvaron, vagy suliba menet a buszon, metrón, villamoson, ahogy épp megyek. Ettől függetlenül a barátaim zöme máshova jár.

Úgy érzem, hogy valahogy a vonzerőm is alábbhagyott, mert egyre kevesebb fiú kedves, velem vagy figyel rám.

Szóval amíg valahogy nem ragyogok fel újra, nem vár rám semmi jó?

Úgy érzem, ez egy ördögi kör valamilyen szinten, hiszen az elismerésből lenne az önbizalmam...

17L



2015. máj. 4. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
el kéne menned orvoshoz egy vérvizsgálatra lehet vérszegény vagy vagy más bajod van majd ő segít kideríteni mi áll a gyengeség, sápadság mögött és utána megfelelő étkezés
2015. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van így is esélyed kapcsolatra viszont tény hogy több esélyed lenne ha kicsit összekapnád magad.

u.i.: sok sikert

2015. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egyszerűen csak beteg vagy.. :I
2015. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
adj már egy kis követ!
2015. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
Mi váltotta ezt ki nálad?
2015. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, azért nem tetszel senkinek mert te ezt bebeszéled magadnak!


Az hogy karikás a szemed meg sápadt vagy, attól még ugyanolyan vonzó lehetsz, mint azok nélkül.


A szorongással meg kéne kezdeni valamit. Ha esetleg akarsz beszélgetni, nekem írhatsz.


20/f

2015. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz, sajnos sok tényező miatt elkezdtem értéktelennek és feleslegesnek érezni magam.

A fizikai tünetek már tényleg csak hab a tortán.

2015. máj. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!