Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés minden kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés minden kapcsolatban van, de ti hogy békültök ki? Mit csináltok hogy a párotok megbocsájtson? életkort is írjatok

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 16:36
 1/7 dr végh béla jános ***** válasza:
72%

Csinálok neki csirkefarhátat nokedlivel, aztán megnézzük a Dallast.


71/L

2011. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán ismerem be, hogy nincs igazam, meg ő is ezért általában összeveszünk aztán nem beszélünk pár órát, majd nyugodtan megbeszéljük a dolgokat. Mindketten megértjük a másik álláspontját, és ennyi. Nem szoktunk látványosan bocsánatot kérni, abban egyikünk sem túl jó.
2011. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én általában elviccelem a dolgot és sírva nevetünk a végén ,ha nem akkor csinálok neki vacsit+1 szál virágot adok neki.
2011. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mi ugyvagyunk h elöször nagyon kiakadunk a másikra utánna elöhozzuk azokat a dolgokat is ami régebben volt általában abból vannak vitáink mert megakar védeni néha még saját magától is és amikor kérdezem h mi a baj akkor azt mondja h semmi és olyankor kezdi azt h imádlak meg nagyon szeretlek én meg nembirok neki ellenállni szovval legtöbbször az ágyban kötűnk ki :)
2011. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
összeveszünk, kiabálunk, hazamegyek (vagy ha otthon vagyok és neten veszünk össze akkor lelépek mindenhonnan) sírok, hogy mekkora f.asz vagyok és nem akarom elveszíteni... :D aztán lenyugszom, bocsánatot kérek... bár abban nem vagyok túl jó és csak akkor ha tényleg neki volt igaza... aztán megbeszéljük nyugodtan, következő talin meg próbálok a kedvében járni. :D de szerencsére ilyen nincs sokszor eddig 8 hónap alatt kb. 3x vesztünk össze
2011. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanúgy, hoz bonbont, virágot és beismeri, hogy ő volt a hülye. Ha elég megható a műsora, akkor le is fekszem vele.
2012. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először szócsatával indulunk..Aztán őrjöngés,vergődés,tárgyakat dobálunk a falhoz,meg mindenhová..Gyűlölködés,aztán sírás..Később vigasztalás,ölelések,csókok,simogatások,és vad,szenvedélyes szexszel zárul a kis műsor.. :) :P
2012. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!