Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a gyakori veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a gyakori veszekedés kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel sokszor veszekszünk.Ő nem tudja kimutatni az érzelmeit, nem az az odabújós típus, ez engem zavar.

Hiába mondja, hogy szeret, nem érzem, és ettől sokszor bizonytalan és feszült leszek, amiből gyakran veszekedés robban ki.

Hogyan orvosolhatnám ezt, mert kell nekem, és hiába beszéltük meg 1000x, akkor sem változik semmi!?


2010. jan. 23. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
abba nem gondoltál bele, mivan ha mégse szeret annyira? szerintem másfelé is kacsintgat
2010. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

ismerem ezt ,nálunk is ez van a bújással.Csak forditva.

El kell fogadni,hogy ilyen(ha tudod)Én viccesen"kényszeritem ki" az elegendö ölelés adagot.

12 éve müködik.

2010. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
forditva mert èn nö vagyok
2010. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, néha én is "kikényszerítem", de most is egy ilyen veszekedés után vagyunk, már három napja alig találkoztunk (balhé után hazapakoltam), hiányzik is nagyon, de kezdek ebbe belefáradni (veszekedés-kibékülés-veszekedés-kibékülés+mindegyikhez jópofi).
2010. jan. 23. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy ki kell kényszeríteni az ölelést...


Szerintem a nők akik nem tudnak érzelmesen odabújni a párjukhoz, azok nem igazán szeretik a párjukat és valszeg csak azért vannak a párjukkal, mert félnek a magánytól és az egyedülléttől, de semmiképpen sem azért, mert szeretik a párjukat...


Ha valaki szeret valakit, nem hiszem, hogy problémát okozna az, hogy odabújjon mellé vagy néha átölelje a párját...


Ez a nő apám nem szeret Téged és addig hagyd el, amíg még teheted(nem rakod teherbe vagy ilyesmi)...

Felesleges vele veszekedni Én közel 9-10 évig tűrtem el ezt egy nőnek és erősen tanácsolom, hogy ne könyörögd vissza magad, csak megalázod magad előtte...Ne légy barom...Nyugi fogsz találni magadnak olyan nőt, akinek nem fog gondot okozni az, hogy szeressen Téged!!!

2010. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeret téged,mit mond ö a dologról
2010. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
A jó kapcsolatban nem normális a gyakori veszekedés. Én a párommal több, mint négy éve vagyok együtt, kb. egy-két havonta kapunk hajba valamin és ezen max. néhány órás durci megy. Ennél még valamivel gyakoribb elmegy, de amikor valakiben már komolyan megfogalmazódik a kérdés, hogy normális-e, hogy ennyit veszekednek, akkor a válasz biztosan nem.
2010. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek különbözőek, van aki nagyon szerelmes, de akkor sem bújós típus.

Minden embernek más a szeretetnyelve, van aki az érintésekből (ölelésekből pl.), van aki a szép bókokból, van aki az ajándékokból érzi úgy hogy szeretik. A Te párodnak más a szeretetnyelve, mint a Tiéd.

Olvass ennek utána, ha gondolod. A másikat olyannak kell elfogadni amilyen, de ha Neked erre szükséged van el kell, hogy magyarád Neki, hogy miért. Hisz neki igazán nincs rá, ő nem ebből érzi a Hozzád tartozást.


Sosem lesz bújós azonban, ha a kedvedre is tesz, ezt el kell tudnod fogadni. Meg kell beszélnetek ezt a dolgot. Emberként különbözünk és nem ugyanazok a szükségleteink, nem ugyanazt várjuk egy kapcsolattól sem.


Ha össze tudjátok ezt hangolni és meg tudjátok beszélni, akkor együtt maradhattok. Azonban ha nem tudod elfogadni Őt olyannak amilyen, akkor ne raboljátok egymás idejét.

2010. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!