Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért küld jeleket, ha állítól...

Miért küld jeleket, ha állítólag van barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,2 évvel idősebb,köszönőviszonyban vagyunk,beszélgettünk néhányszor,a barátnőim gyakran mondják hogy bámult,és eléggé kedvelem.Mindig mosolyogva köszön,elpirul ha lát..tipikus.De! Állítólag van barátnője.Nem úgy tűnik,mert tényleg érdekesen viselkedik velem..ma például nemtörődöm volt amikor egy helyiségben voltunk,de többször elpirult mikor rám nézett,és olyan aranyos volt.. De ha van barátnője..HA van..nem is tudom..nem értem..kérlek segítsetek! Bár úgysem látom nyáron..ajj

2014. jún. 13. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elpirul tetszel neki. Ha ezt aközben teszi, hogy van csaja, akkor meg hiába tetszel neki, valszeg megcsalni nem fogja, ha meg megcsalja, akkor meg fölösleges vele foglalkozni, megcsalna téged is, ha olyan eset adódna.


Ha nagyon akarsz tőle valamit, kérdezd meg, hogy van e csaja, és ha nincs, akkor csak szexin kell nézned és megvan a csávó, ha meg van, akkor mosolyogsz egyet és sok boldogságot kívánsz neki vele és otthagyod.

2014. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú köszi :D :) Remélem nincsen.. Nem merem megkérdezni,de keten mondták..bár ahogy őket ismerem,és nincs kint facebookon hogy kapcsolatban,annyira nem lehet komoly,hogy ne érdeklődjön irántam :D Remélem.Most még van esélyem,tuti nincsenek még komoly viszonyban.
2014. jún. 13. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!