Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is qrva vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is qrva vagyok?

Figyelt kérdés

Mert saját meglátásom szerint hatalmas qrvavagyok.


Barátnőmnek megígértem, hogy bemutatom egy srácnak és összehozom velé.Ekkor még nem csípem a srácotsrácot, kifejezetten utáltam. Viszont most már tetszik és flörtöltünk/flörtöltünk is, de a barátnőmnek meg megígértem. Nem tudom mit kellene tennem. Mivel megígértem neki, de nekem meg nagyon tetszik. Fogalmam sincs mit kell tenne, mert ha az ő érzéseit helyezem előre akkor én szenved szenveszenvedek, ha az én érzésimet akkor meg pocsék barát vagyok hiszen az ígéret milyet "hazudtam" neki. Ha pedig elmondom az egész helyzetet tuti megutál és akkor ugyan ott vagyok ahol az én érzéseimet helyezem előre. Vélemény?

Azt is mondjátok meg szerintetek ez qrvaság-e!

Előre köszönöm a válaszokat és bocsánat a helyesírási hibákért, ha vannak. Azért írtam "qrvának" mert kkülönben nem engedi kiírni a kérdést.


2015. máj. 5. 18:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%

Jaja.

Qrva vagy!

2015. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2015. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
ásd el magad..
2015. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Szimplán ribi! :)
2015. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
gyere össze velem :D
2015. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan. Ahogy az előttem szólók, és ahogy te is írtad, az vagy.
2015. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Kisboltos ***** válasza:
87%
Miért lennél az? Ebben semmi qurvás nincs. Csak szimplán megtetszett a srác. Ezt akár el is mondhatod a barátnődnek.
2015. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 5. 18:44
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Az vagy.
2015. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
ettől nem leszel k..rva, inkább csak nem túl jó barát (ugyebár a flörtölgetés miatt)
2015. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!