Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is qrva vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is qrva vagyok?

Figyelt kérdés

Mert saját meglátásom szerint hatalmas qrvavagyok.


Barátnőmnek megígértem, hogy bemutatom egy srácnak és összehozom velé.Ekkor még nem csípem a srácotsrácot, kifejezetten utáltam. Viszont most már tetszik és flörtöltünk/flörtöltünk is, de a barátnőmnek meg megígértem. Nem tudom mit kellene tennem. Mivel megígértem neki, de nekem meg nagyon tetszik. Fogalmam sincs mit kell tenne, mert ha az ő érzéseit helyezem előre akkor én szenved szenveszenvedek, ha az én érzésimet akkor meg pocsék barát vagyok hiszen az ígéret milyet "hazudtam" neki. Ha pedig elmondom az egész helyzetet tuti megutál és akkor ugyan ott vagyok ahol az én érzéseimet helyezem előre. Vélemény?

Azt is mondjátok meg szerintetek ez qrvaság-e!

Előre köszönöm a válaszokat és bocsánat a helyesírási hibákért, ha vannak. Azért írtam "qrvának" mert kkülönben nem engedi kiírni a kérdést.


2015. máj. 5. 18:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor elmondok neki mindent. A természete olyan (előző közt említették a természetét), hogyha elmondom biztos soha többet nem beszél velem. Viszont hát, ha ki egyeztünk abban, hogy mindketten elfelejtjük a srácot. Igen, és az is említve lett,hogy ismerik-e egymást. Nem, nem ismerik egymást egyszer láthatta velem a barátnőmne, de többször nem. Tényleg nagyon köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 5. 20:07
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
én a felénél abbahagytam az olvasást! ha egy nőben felmerül, hogy ku*rva vagyok-e? akkor a válasz egyértelmű :D de nyugodj meg, szeretjük a ku*rvákat :)
2015. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem vagy qurva a legtöbb nő ugyan ezt csinálja , ha megtetszik nekik egy fiú vagy összejönnek egy sráccal aki tudja irányítani akkor megszűnik a barátság..... Sokkal önzőbbek ilyen téren mint mi férfiak
2015. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Komolyan, mi a tokom ez?:D

1. Odaigertel a baratnodnek egy sracot, akit utaltal?:D javitson ki valaki ha tevedek, de ha valakit (okkal) utalunk, azt nem akarjuk osszehoz i a baratunkkal... csak hogxha a baratunkat is utaljuk..


2. Acsi! Odaigertel egy pasit a baratnodnek? Te nem qrva vagy, hanem keritono!:D a fiunak nincs beleszolasa a tortenetbe?


3. Eleve ez az egesz egy baromsag:D a qrvasag sehogy nem jon a kepbe (es itt jegyeznem meg: harvey, ha egy szorongasos lany qrvanak mondja magat, mert ra mert nezni egy meno sracra, akkor tenyleg az lenne?)


milyen baratsag az, ahol felvetul az, hogy ne legyunk oszintek a masikkal?Miert kellene lemondanod neked ampasirol azert, mert odaigerted egy lanynak, akit a srac nem is ismer? A baratnodnek jelenleg semmi koze nincs a pasihoz azon kivul, hogy latta egyszer veled! Ja, meg azon kivul, hogy valaki odaigerte neki, mikozben az nem is rendelkezhet folotte... (olcso Lanchid nem erdekel valakit?)


Olyanok vagytok mint az ovisok akik nem tudjak eldonteni, hogy kie legyem az a baba, ami igazabol az ovora tulajdona... hany evesek vagytok?


Es nem utolso sorban, a sracnak lehet valami beleszolasa a sajat kbszott eletebe?:D

2015. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ott a pont a 24-esnél! Totál igaza van.
2015. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!