Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy egy semmirekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy egy semmirekellő qrva vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden: 19 éves vagyok, 15 évesen veszítettem el a szüzességem egy olyan sráccal akivel aztán 2 évig még együtt voltam, szerettem, átbaszott, vége lett. Összejöttem egy nálam egy évvel fiatalabb pasival, akivel azóta együtt is vagyok. Rettenetesen szerelmes voltam belé, de sok tényező közrejátszott abban, hogy a hatalmas érzelmek elmúljanak. Hazudott hónapokon át, más nők társaságát kereste(konkrétan nem tudom, hogy megcsalt-e, de valószínű), gyatra szexuális élet, meg úgy általánosságban minden fontosabb, mint én. Szó szerint minden. Mostanra már csak ragaszkodásból vagyok vele, mert félek egyedül lenni.

Azonban van egy másik srác, akit megismertem. Anya munkatársa. Ma találkoztunk, mert dolgom volt anya munkahelyén és bármit megadtam volna, hogy azzal a sráccal csak egy pillanatot is kettesben legyek. Azt tudom, hogy a srácnak tetszem, mondta már anyának. De én ilyet még nem érzetem. Meg akartam csókolni, leszedni róla minden ruháját.És meg is tettem volna, ha kettesben lettünk volna. Jogosan érzem magam sz-r, szemét qrvának?

(Nem volt szexuális kapcsolatom a fentebb említett két barátomon kívül).


2015. jan. 23. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem csak viszket a puncid nagyon nagyon.
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
jól érzed...
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem jogos.
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Dehogyis, ez a jó!!! Egy kapcsolatban kívánni kell a másikat. :P
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem :D
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%

Semmivel nem vagy jobb, mint a pasid, aki megcsalt. Most ugyanezt teszed - érzelmileg minimum - vele.

Nem q'va, az pénzt kér. Rіbanc a helyes szó.

2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
2015. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen csak szexuális vágyad támadt valaki iránt, plusz azt is tudod, hogy bejössz a srácnak, ami tovább tüzel téged. Én a helyedben lépnék egy merészet, szakítanék a mostanival, és tudatnám a másikkal, hogy szabad vagyok.
2015. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Éppenséggel nem csaltam meg. Nem történt semmi. Még csak beszélni se szoktunk, max havonta 1-2 alkalommal. Ez éppen nem ugyan olyan, mint a barátom csinált. :)
2015. jan. 23. 21:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De lépj ki a szar kapcsolatodból.
2015. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!