Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is qrva vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is qrva vagyok?

Figyelt kérdés

Mert saját meglátásom szerint hatalmas qrvavagyok.


Barátnőmnek megígértem, hogy bemutatom egy srácnak és összehozom velé.Ekkor még nem csípem a srácotsrácot, kifejezetten utáltam. Viszont most már tetszik és flörtöltünk/flörtöltünk is, de a barátnőmnek meg megígértem. Nem tudom mit kellene tennem. Mivel megígértem neki, de nekem meg nagyon tetszik. Fogalmam sincs mit kell tenne, mert ha az ő érzéseit helyezem előre akkor én szenved szenveszenvedek, ha az én érzésimet akkor meg pocsék barát vagyok hiszen az ígéret milyet "hazudtam" neki. Ha pedig elmondom az egész helyzetet tuti megutál és akkor ugyan ott vagyok ahol az én érzéseimet helyezem előre. Vélemény?

Azt is mondjátok meg szerintetek ez qrvaság-e!

Előre köszönöm a válaszokat és bocsánat a helyesírási hibákért, ha vannak. Azért írtam "qrvának" mert kkülönben nem engedi kiírni a kérdést.


2015. máj. 5. 18:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az.
2015. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez nem hangzik jól. Fontos az őszinteség, qurva nem vagy, de az biztos hogy egy bocsánatkéréssel tartozol a barátnődnek.
2015. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.Beszélj mindenképpen barátnőddel erről,hogy neked bejön a pasi.
2015. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Szerintem ez nem az!Ez egy kissé bunkóság :( ne szólj a barátnődnek erről az egészről,de lehet ha elmondod lesz valami,hogy vagy ő enged vagy te...ez a barátnőd természetétől függ :) De azért remélem megtudjátok beszélni,vagy nem lesz semmi probléma :)
2015. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Beszélj a barátnőddel.

Nem tehetsz róla, hogy vonzódsz hozzá.

2015. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem vagy az!

Viszont oszinten kene beszelnetek a baratnoddel. Szerintem ha most elmondassz neki mindent lehet elnezo lesz. Csak lassa h bant teged a dokog es nem akartal neki rosszat.

2015. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az, legalábbis az én értékrendem szerint nem, ilyen bárkivel megtörténhet, bár mondjuk persze nem szép dolog, hogy olyat ígérsz, amit aztán nem tartasz be, de úgy gondolom, hogy így, hogy a barátnőd még nem jött vele össze, és nem is ismeri, így nem akkora gáz. Beszéld meg vele, ha jó barátnőd, akkor megérti, és nem akad ki annyira, elvégre nem a pasiját nyúltad le, és lehet neki nem is tetszene.
2015. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ettől nem vagy az, bár ez így tényleg nem szép dolog

a barátnődnek is tetszik a srác?

beszéld meg vele, hátha megérti

de ha már összehoztad őket, ne várd hogy jól fogja fogadni

2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
cidázd le a srácot, na akkor leszel ribi. bár megtennéd szíved szerint szóval igazából már most az vagy. cidázz le inkább engem
2015. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!