Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senki számára nem vagyok elég...

Senki számára nem vagyok elég érdekes/értékes. Hogyan legyen így önbizalmam?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok. hosszú ideje nincs barátnőm.

Nem megy az ismerkedés. Neten próbálkozom, de vajnyi kevés sikerrel. Sokat dolgozom, eljárni nagyon kevés lehetőségem van.

Magam alatt vagyok, mert ez basszus, hogy amint jutnék többre egy lánynál, hopp bocsi, de van képbe más. Ez a más, valahogy mindig több, és jobb nálam...

Tekinthetitek ezt panaszkodásnak, vagy bánom is én minek, de komoylan eljutottam oda, hogy mi értelme van az életemnek? Bármit teszek, bármit csinálok bármiben változtatok, bármilyen a mentalitásom, mindig mindig, és mindig falba ütközök! Amit írtam is, mindig van tőlem jobb...szó nincs arról, hogy a legjobb pasi akaroklenni akiért minden lány a nylát csorgatja...nem!!!

csak azt szeretném, ha EGY, Egyetlen Egy lánynak megfelelnék, és nem a tőlem jobbat keresné folyton.


(néhány éve teljesen más volt minden, noha a külsőm akkor macis volt, most igen sportos, sokkal több sikerem volt a lányoknál, kapcsolatból kapcsolatba ugrottam, de mostanában semmi sem megy, és semmi sme sikerül. Unom az egyedüllétet, hogy minden aldott este ülök a gép előtt, és azon kesergek, miért nincs barátnőm, belefáradtam az egészbe.)



2014. jún. 19. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Olvass, művelődj, keress egy fasza hobbit, utazz, tanulj nyelveket.
2014. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a te nagy problémád, hogy azt hiszed, a barátnő keresés az élet értelme. Menj, tanulj meg egyedül élni, aztán, amikor már azt hiszed, h tök jól megvagy, úgy is belebotlasz vkibe!
2014. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát elég rosszul hangzik sajnàlom:((

Ha szeretnéd beszélgethetünk hátha jobb kedved lesz

Egyszer élünk soha ne add fel:)

2014. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de sokan vannak még így rajtad kívül. A gáz az, hogy közel a 30-hoz, most én is itt ülök a gép előtt, és nem egy lány kezét sétálgatok a például a Margit-szigeten.

Abban stimmelünk: NAGYON-NAGYON HIÁNYZIK A NŐ, MINT TÁRS.

Ezért meg is értelek, hogy felvetődnek benned is, hozzám hasonlóan ezek a kérdések.

2014. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amit # 2 mond. Meg kell tanulnod, hogy mi a különbség a magány és az egyedüllét között. Amikor ez sikerült, akkor el kell érned, hogy ne magányos legyél, hanem egyedülálló. Utána magától fog menni a csajozás.


# 4: Neked is szólt ez. :)

2014. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez esetleg vigasztal, akkor leírom, hogy én a 30-as éveimben járok, és ráadásul még soha nem volt dolgom nőkkel, úgy értem, hogy semmilyen kapcsolatom nem volt velük.

A tulajdonságaimból fakadóan, ebben az egészben talán az a szerencsém, hogy átmenetileg le tudom magamat kötni az itthoni elfoglaltságaimmal, amit hobbinak is lehet nevezni. De aztán rajtam is eluralkodnak ezek a nagyon rossz gondolatok.

Bármiféle tapasztalat híján, ahogyan elképzelem, igazából nem is tudom, hogy képes lennék-e tartósan kötődni, felvállalni mindazt, amit egy kapcsolat jelent. Az ember valahogy meg is szokja ezt az életet. Mivel rendkívül érzékenynek, nagyon érzelmesnek tartom magamat, lehet, hogy a sors akart ezáltal úgymond "megkímélni" egy sor érzelmi vihartól, megrázkódtatástól, amit a párkapcsolatok, szakítások jelentenek? Valahogy, ahogyan elképzelem, túl nagy ellentét feszül a valóság ridegsége, és a párkapcsolatokkal együtt járó "rózsaszínű ködös" világ között. Mert nekem messze nemcsak a lányokkal, nőkkel, ismerkedésekkel kapcsolatban vannak nagy problémáim, hanem úgy általában az életben is. Még az is lehet, hogy egyszerűen képtelen lennék élvezni egy párkapcsolatot, mert "megölne" a féltékenység.

Én is attól tartok, hogy unalmas lennék egy nőnek, egy ilyen visszahúzódó emberrel, mint én, nem tudom, hogy mit lehetne kezdeni. Folyamatosan fenn kellene tartani az érdeklődését, és ez állandó belső feszültségeknek a forrása lenne.

Hasadt egy állapot ez, fogalmam sincsen, hogy mit is szeretnék valójában. Egyértelműen a nők hiányoznak a legjobban az életemből, az kétségtelen, de aztán rögtön jönnek ezek a fentebb említett gondolatok.

A legrosszabb az, amikor kimegyek az utcára, és látom a szebbnél szebb lányokat, nőket. Ilyenkor én is úgy érzem, hogy legszívesebben véget vetnék ennek az egésznek, de nem az életemnek, hanem mondjuk elmennék egy másik bolygóra, és ha jól érezném magam, akkor ott maradnék örökre.

2014. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ah, öcsém, #6-os! Te nem én vagyok egy párhuzamos univerzumból? Ugyanez! Szóról szóra ugyanez van velem is!
2014. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hello!


Én is így vagyok kb. csak nekem eddig nem volt kapcsolatom.

Én is keresem azt az egyet, akinek tényleg kellek, eddig hiába.

2015. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Basszus #6-os.. egy az egyben én vagyok :D
2015. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát igen egy másik bolygón jobb lenne nekem is ahol béke és szeretet van.
2015. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!