Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán láttok egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán láttok egy kövér lányt, akinek barátja van, arra gondoltok, hogy a srác biztos csak azért van vele, mert nem talált jobbat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 15:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2015. máj. 6. 16:04
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
arra gondolok, hogy még neki is van párja, csak nekem nincs:(
2015. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kcs7 válasza:
77%
Nem,egyáltalán:-)a fiú, ha igazán szereti a lányt,nem törődik a bámészkodókkal,ha meg ez idegesíti, vagy nem szereti eléggé a lányt, vagy gyáva.de ha olyan szinten van már a kapcsolatuk, akkor támogathatja abban,hogy foggyon, biztathatja.
2015. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy "jé, valami értelme mégis volt, hogy xy feltette május 6-án ezt a hülye kérdést".
2015. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
Arra gondolok, hogy ennek a csajnak van egy normális pasija, pedig kövér, nekem meg nincs senkim sem.Tudom, hogy gonosz dolog ilyenre gondolni... Már régóta nincs párom és zavar. Amúgy, ha van valakim rohadtul nem érdekel.
2015. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2Es fel eve vagyok egyutt a parommal, ha akart volna talalt volna mar mast, voltak nala probalkozok. Egyszoval a valaszodra a valasz nem, nem xsak azert van egyutt es sovany, helyes ferfi egy kover novel.

Arra nem gondolsz, hogy szerelmes? Vagy hogy tetszik neki a testr, szemelyisege?

Emberek, gondolkodjatok mar..

2015. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!