Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek hasonlo kaliberu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek hasonlo kaliberu parjuk van. Hogy gondoljatok?

Figyelt kérdés

A kerdest ugy ertem hogy vki a sajat "szintjen" van a baratnoje/baratja. (Hasonloan nez ki nem kirivoan jobb vagy rosszabb) ti megdicseritek a parotokat ha csinosabban oltozott fel vagy alapveto hogy o igy nez ki?


A kerdest azert irtam ki, mert egy ferfi ismerosom mondta, h o nem dicsergette a csajat, mivel ufy gondolta h alap dolog az h neki tetszik igy is.de ez a csajnak viszont nem tetszett, es elvarta vna h tobbszor bokoljon.


Az elso parkapcsolatomban, ha leszoltok ha nem ez igy van, ha elfogadjatok ha nem, de egy nalam rosszabb kulseju fiuval jottem ossze, aki nagyon "orult" annak hogy en osszejottem vele, es folyton a tenyeren hordozott, dicsergetett...


A jelenlegi baratommal hasonloan nezunk ki, megdicser o is, meg en is ot, ez kolcsonos de mikor tenyleg nagyon csinoanak erzem magam akkor nem kapok elismero azavakat, es a ferfi ismerosom szavaira hivatkozva kivancsi vagyok ki hogyan viszonyul ehhez a kerdeshez...


2015. máj. 7. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem dicsérem senki külsejét, legyen hozzám bármennyi köze. Én azt dicsérem, amit az átlag ismerős, egy idegen nem vesz észre benne.
2015. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még egy olyan csajom se volt, akit úgy isten igazából csodálni tudtam volna a szépségéér, pedig én jó képű srác vagyok. Úgyhogy én eddig alattam lévő csajokkal jártam, mivel belsőleg csak őket tartottam elviselhetőnek. De remélem egyszer jön majd egy szép és kedves lány akivel összeillünk.
2015. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Masodik. De az eddii bnoidet nem dicserted meg ha jol neztek ki?:)
2015. máj. 7. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, pont a lényeg lemaradt. De igen, viszont ritkán. Nem voltak csúnya nők, szépek voltak ők is, de annyira nem tudtam bálványozni a külsejüket, hogy naponta bókoljak nekik. Esetleg ha tényleg kicsípték magukat valami alkalomra akkor esetleg.
2015. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De hozzáteszem, lenne olyan nő akit minden nap istenítenék, és őszintén.
2015. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék ennyire külsőség-orientált lenni. Ha valakit szeretek, akkor az szükségszerűen tetszik - mivel az eddigi barátnőim között volt sokféle külsejű, tudom, miről beszélek.

Néha szoktam dicsérni, ha valami különösen tetszik, de ez nem attól függ, hogy mennyire erőlködik az illető. Egy ember nem attól lesz szép hogy milyennek akarja mutatni magát, hanem hogy mit takar a külseje.

2015. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én folyton dicsérgettem állandóan éreztettem vele h mennyire csinos szép és vonzó számomra.... aztán idővel megszokott lett számára , nem örült neki hanem természetes lett majd más fiúk társaságát kereste mással flörtölgetett arra hivatkozva h nem érzi azt rajtam h dicsérgetném (minden nap dicsértem) aztán beismerte h igen nagyon figyelmes és kedves vagyok de az h én bókolok az természetes ő minden fiúnak tetszeni akar h legyen önbizalma.........na aztán a végén másik fiúnál aludt amikor távol voltam :)
2015. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sosem értem ezeket, akik a külsőt az önbizalommal kötik össze... szerintem régen rossz, ha valakinek az önbizalma a külsejétől függ.
2015. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csak azért írtam le részletesebben , mert igazából ha dicsérgettem nem becsülte meg és nem volt értelme .... de ha nem tettem volna akkor ezt vágja a fejemhez.... igazából felesleges mondogatni erre rájöttem... Éreztetni kell velük h különlegesek számunkra és ennyi vagy értékeli vagy nem
2015. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi erdekes valaszok ezek... nyilvan en sem Rra gondolok h vki kulsomorientalt legyen de azert az ember csak olyan fiuval lannyal mutatkozik akihez vonzodik hiaba tartja mar akkorra vonzobbnak a szemelyiseget egyszer megkellett h ismerje es nem volt a homlokara irva h oszinte kedves ember.


Elgondolkoztam en is mert alapvetoen maximalista vagyok, es a baratomat vmilyen szinten egy lecnek latom amit ha megugrok nagyon jo vagyok. Ez az miatt is van mert nagyon szeretem es nagyon jol esik ha buszke arra h ele vagyok stb. De mivel igy h ritkan dicser meg, nagyobb osztont erzek arra h meg jobb legyek.. nem tudom hanyas valaszado irta ennek az ellentetjet ez a lany lehet ig volt ezzel... bar nekem akkor se volt azuksegem kieeszito dicseretre mikor nap mint nap megkaptam...

2015. máj. 7. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!