Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek hasonlo kaliberu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek hasonlo kaliberu parjuk van. Hogy gondoljatok?

Figyelt kérdés

A kerdest ugy ertem hogy vki a sajat "szintjen" van a baratnoje/baratja. (Hasonloan nez ki nem kirivoan jobb vagy rosszabb) ti megdicseritek a parotokat ha csinosabban oltozott fel vagy alapveto hogy o igy nez ki?


A kerdest azert irtam ki, mert egy ferfi ismerosom mondta, h o nem dicsergette a csajat, mivel ufy gondolta h alap dolog az h neki tetszik igy is.de ez a csajnak viszont nem tetszett, es elvarta vna h tobbszor bokoljon.


Az elso parkapcsolatomban, ha leszoltok ha nem ez igy van, ha elfogadjatok ha nem, de egy nalam rosszabb kulseju fiuval jottem ossze, aki nagyon "orult" annak hogy en osszejottem vele, es folyton a tenyeren hordozott, dicsergetett...


A jelenlegi baratommal hasonloan nezunk ki, megdicser o is, meg en is ot, ez kolcsonos de mikor tenyleg nagyon csinoanak erzem magam akkor nem kapok elismero azavakat, es a ferfi ismerosom szavaira hivatkozva kivancsi vagyok ki hogyan viszonyul ehhez a kerdeshez...


2015. máj. 7. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy embert ideális esetben nem azért ismersz meg, mert úgy néz ki, ahogy... vagy ha igen, hát az sztem kissé szegénységi bizonyítvány.
2015. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!