Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden páromat megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden páromat megcsaltam az azt jelenti hogy még nem vagyok éleggé érett egy kapcsolathoz? 16/L

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Minek vagy velük ha megcsalod őket?

16/L

2015. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
# 11 nem tudom egyszerűen kényszerét érzem hogy muszáj
2015. máj. 9. 12:06
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez azt jelenit, hogy valóban nem szerettél még senkit, illetve, hogy a kapcsolatok neked nem jelentenek igazából semmit. Teljesen felesleges valakivel együtt lenni csak azért, hogy legyen valakid. Legyél egyedül, úgyis tudsz szexelgetni bárkivel, és legalább nem vágsz át senkit. HA majd találtál olyat, akivel tényleg lenni szeretnél, akkor legyél kapcsolatban. De ezt sürgősen hagyd abba, ne bánts feleslegesen másokat. Úgyis visszakapod az élettől, úgy bánj másokkal ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak. 23/N
2015. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt. 27/L
2015. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Inkább a tinikor legyen az útkeresés, a próbálkozás, a kalandkeresés időszaka, hogy később viszont meg tudj állapodni, alkalmas legyél normális társkapcsolatra.


Ha most így habzsolod az életet, tapasztalatokat szerzel, nincs azzal nekem semmi bajom, arra vannak ezek az évek, nem életreszóló szerelmek meg párkapcsolatok kialakítására (aki utóbbira megy, szerintem az rosszabbul csinálja, mert 16 évesen összejön valakivel, aztán 24-26 évesen akar majd elkezdeni élni, mert rájön, hogy sok mindent kihagyott). De akkor ne járjál fiúkkal, hanem legyen szexpajtásod, dugóhaverod, szeretőd, és ne áltasd őket normális párkapcsolat ígéretével.

2015. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kamu. Vannak ilyen országos r*bbancok, de azok még egy névtelen fórumon sem ismwrnék ezt be. A kérdező egy unatkozó jó fiúcska, aki így akar visszavágni a sikertelenségeiért.
2015. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 évesen már több párod is volt és mindet meg is csaltad?

Azt jelenti, hogy egy éretlen ri....b...a..nc vagy.

2015. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!