Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebukott az exem és feljelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott az exem és feljelentett, normális?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, a 2. randin amíg a mosdón voltam, a mozi előtt egy nővel beszélgetett. Azt mondta később, hogy egy hül.ye pic.sa ismerőse. Pár hétig jártunk, szakítottam vele, most kiderült, az a nő barátnője. Az egyik ismerősöm rám írt, hogy hagyjam békén őket, le vannak tiltva, a pasit azóta sem kerestem. Az közös ismerős azt írta, hogy én zaklatom és baj lesz. Sms-t küldtem az exemnek, hogy ne beszéljen másoknak rólam, erre azt írta, hogy feljelentett engem 3 vádpontban...
2015. máj. 9. 22:44
 1/7 RRR ***** válasza:

el ne hidd

ha nem írtál semmi extrát, akkor no para

2015. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami ritka nagy primitív emberel jöttél össze.
2015. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekes történet, ha igaz.

Jelentsd fel te is őt megfélemlítésért. Mert hogy megfélemlít, lelkileg nyomást gyakorol rád azzal, hogy a semmiért feljelentett, vagy ezt mondta.

2015. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 vádpontban? :D Ismét bebizonyosodott, hogy 10 millió jogász államában élünk.

Szard le, mondd neki, hogy várod a keresetlevelet és a bírósági idézést.

2015. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha legrosszabb esetben be is hívnak, elmondod az igazságot, akkor nem hiszem, h gond lenne. Meg egyébként feljelentés előtt kéne beszélnie veled, hogy mi az, amit ne csinálj, mert különben... de ilyen nem volt, innen eleve bukik az egész.

Mert ugye előbb szépen megkérjük a másikat, utána irgumburgum módon megkérjük, és ha úgy se hallgat ránk, akkor mondjuk neki, h fel fogjuk jelenteni, ha nem hagyja abba. Ha így sem hagyja abba, akkor megy a feljelentés.

2015. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha igazat mond, akkor legalább okot adott arra, hogy becsületsértésért és hasonlókért te jelentsd fel őt. :D
2015. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsó mondat rímel:D
2015. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!