Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Követtek/követtél már valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Követtek/követtél már valakit?

Figyelt kérdés

Azért,hogy megszólítsd,csak még nem volt kész a fejedben a terv.

Vagy volt már olyan,hogy majd betojtál,amiért valaki folyton utánad ment,aztán megszólított és akkor esett le,hogy miért is csinálta?

Jöhetnek sztorik is olyanokról,ahol rosszul/viccesen végződött ez.


2015. máj. 9. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
igen követtem :D para volt ,rájött
2015. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én követtem már valakit, (lány létemre) de csak azért, hogy a távolból megfigyeljem, nem volt tervben a megszólítás.
2015. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én megláttam egy lányt aki épp bringázott és egy 200 méteres előnye volt (másik oldal). Olyan keményen tekert (mellesleg emelkedő volt) hogy alig értem utol. Végül utolértem és odaszóltam neki, hogy szépen teker és hogy mióta kerékpározik, a többi az történelem :)
2015. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
csak ennyire : [link]
2015. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen engem volt már hogy követek nem is egyszer totál be voltam fosva,mert vagy sötét volt vagy nagyon sokan voltak és ez rémisztő volt mivel egyedül voltam.

aztán szerencsére nem lett semmi mert vagy gyorsabb voltam vagy épp közel volt valaki akivel találkoztam vagy vissza tudtam menni a házba. :)

2015. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de leráztam a szirénázós köcsögöket!
2015. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Követtek és követtem is :)

De egyik sem leszólításos szándékkal történt, csak tudni akartuk, hol lakik a másik. Először én követtem a srácot, tisztes távolból. Megtudtam hol lakik, hazamentem.

Kicsit később ő követett így engem hazáig. Nem féltem, mert már több mint 1 évnyi szemezés előzte meg ezeket. Azóta 3 év telt el, és azóta sem váltottunk egyetlen szót sem...:D :/

2015. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4-es

Ez már a beteg kategória...


7-es

Ne már! :D

Legyen már ennyi bátorságod!

2015. máj. 9. 23:45
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Levelezhetnétek, a címet már úgy is tudjátok.

2015. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A srác 4 évvel idősebb tőlem, én már 2x bepróbálkoztam nála (bár fb-on, ezért számítom úgy, hogy nem beszéltünk), lerázott mind2 alkalommal, innentől kezdve nekem semmi dolgom, hiszen egyértelmű, hogy nem érdeklem (bár akkor nem igazán értem a dolgokat, de mindegy is, már vagy 2 éve nem is láttam). :D
2015. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!