Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb baklövés, amit te követtél el, vagy amit te ellened követtek el egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megcsalt a barátom. ez még önmagában nem nagy baki, de olyan nagyon nevetségesen bukott le, hogy az valami elképesztő! Ha valaki megcsalja a másikat, legalább annyi esze legyen, hogy jól titkolja. Ha már a férfiasságát nem képes a nadrágjában tartani...
2010. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Találkoztam egy csajjal akivel nagyon sokat beszéltünk msn-en de nem mertem lépni, naponta beszéltünk és mégse léptem semmit, nem hivtam el sehova, amikor találkoztunk is haverokkal az ő barátnőivel akkor se csináltam semmit ... Igy visszagondolva nagyon szánalmas voltam, még magamnak sem mertem bevallani, hogy tetszhetek neki stb...
2010. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Nagyon rég volt már? Hátha van még esélyed! Nem gondolod? Mennyi idős a leányzó, ha szabad megkérdezni?
2010. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
sok boroskóla ivás után smárolás közben belebüfizni a csaj szájába. fincsiii :D
2010. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
második vagyok, most 15, én is, és 1 éve :)
2010. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik barátom azért hagyott el,mert a haverok telebeszélték a fejét,hogy ne kösse le magát,és különben is,én égő vagyok.Ez volt az ő baklövése.Az enyém az volt,hogy ezek után térden állva könyörögtem neki.
2010. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
hát en most csináltam meg a legnagyobb pareságot eletemben.. együtt voltam a barátommal,aztán szakítottunk,aztán megiscsak rájöttem,hogy ő kell nekem,es megbeszeltük,ujra összejöttem vele,aztán ujra szakítottunk,most öszejöttem egy hónapja az exxel,aztán rájöttem,hogy vele sem megy,mert megváltozott nagyon,es az a helyzet,hogy ujra a másik exem környekezget.. na ezt rakjátok össze..:D de nem vagyok k*rva,csak dönteskeptelen:)
2010. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első komoly barátnőmmel,még nagyon fiatalon azért szakítottam,mert a haverok telebeszélték a fejemet,hogy jobb ha velük vagyok mindíg,és bulizunk!A legutolsó kapcsolatom kilenc évig tartott,és annak azért lett vége,mert nem igazán úgy foglalkoztam vele,ahogy megérdemelte volna!:(Nagyon bánom mindkettőt,hogy ekkora f*sz voltam,sajnos az időt már nem lehet visszapörgetni!!:( Neked mi volt kedves kérdező?
2010. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ellenem követték el...alakulóban volt a kapcsolatom a sráccal, és közben volt neki barátnője...de a mi ismerkedésünk után jöttek össze...egyszerűen elszólta magát :/ Nagy balhé volt, nem tudtam elfogadni, nagyon szerettem...akkor szüneteltettük a dolgokat...bár most már együtt vagyunk, az okát még most sem tudom...de nem is akarom...azóta mindig velem van, mindenről beszámol:) a második próbálkozást én erőltettem, jól sült el, bár elsőnek hülyeségnek gondoltam.
2010. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakítottam a barátommal, mert úgy éreztem nem akarom lekötni még magam és nem igazán vagyok szerelmes belé, meg igazából energiát se nagyon fektettem a dologba, kb lexartam mi van. Aznap este bulizni mentem barátnőmmel ahol drogot kevertek a piámba. Másnap baromi kábán, egész nap csak ténferegtem, átgondoltam az elmúlt fél év ámokfutásomat, és sikerült ráébrednem, hogy a (volt) barátomat szeretném visszakapni. Hál' Isten sikerült is....
2010. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!