Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság egy párt találni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Az egyetemen jópár lánnyal próbálkoztam, de eggyel sem jött be. Egyiken a gesztusain láttam, hogy nem érdeklem, a másik pedig nem válaszol facebookon. És mások pedig nem nekem valók. És olyan sok csini lány van, de nem tudom megállapítani, melyik való nekem. A szépség alapján választok, de csak úgy marad meg a lány, ha okos, értelmes, és jólelkű is.
2015. máj. 10. 14:34
 1/8 Interferencia ***** válasza:
Mikor volt könnyű?
2015. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Mert a nok bonyolult lenyek es logika meg strategia alapjan nem becserkeszhetok.

18/L

2015. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A felhasználó ***** válasza:
72%
Nem olyan nehéz párt találni. Sétálgass a városban, és biztos fogsz látni néhány párt együtt sétálni.
2015. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ne (csak) külső alapján válassz. Egyébként meg a mai lányok többsége felszínes, nem is lehet a többségükkel beszélgetni, mert csak a tükör előtt csücsörítéshez, meg a telefonbújáshoz értenek. Tisztelet a kivételnek. Kevés olyan lányt ismerek, aki szellemi partner is, nemcsak arra jó. ^^
2015. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-nek tökéletesen igaza van, de ez nem csak a lányokra, a fiúkra is igaz.
2015. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem csak külső alapján válogatok, de a másik végletbe sem szeretnék átmenni. És sajnos "átmenetes" lány sincs: nézzen ki jól plusz még rendes és okos is legyen, ilyen nincs!
2015. máj. 10. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a lányok irgalmatlanul visszautasítják a férfiakat.
2015. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz találni. Nekem idén hármat is sikerült. :D Megtartani már annál nehezebb... Az egyik pillanatban még "lávcsi-puszcsi-szercsi" (ironizálok, nyilván), a másikban szakítás vagy megcsalás. Én meg csak állok, és nézek, hogy WHAAAAT.
2015. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!