Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Föld mely pontján találhatóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Föld mely pontján találhatóak azok a lányok, akik nem a "hibába hogy leszarsz, mégis akarlak" a gondolkodásmódja?!

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A Föld bármely pontján lehetnek.
2015. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálam elég mélyen vannak az ilyenek.
2015. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azon a pontján, amit te képtelen vagy észrevenni, mert ők nem tűnnek ki a tömegből és nem olyan gyönyörűek, hogy észrevedd őket.

20/L

2015. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Kanadában és Liechtensteinben.
2015. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pl.itt
2015. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nők ilynek. Van egy kiszemelt és azután futnak. Addig a többieknek szevasz van. A kiszemelt bármit, akármekkora genyóságot is megtehet (megcsalás, rablás bármi) akkor is ő marad az.


Ugyanezért a jobbhíján nem kiszemeltet akivel összejöttek simán dobják.


Ja és a kiszemeltnek szexben is mindent szabad.

2015. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tévedés!


Nekem bármilyen lány megfelelne, akiben megfog valami!


Nem tudok most példát mondani, de egyáltalán nem csak topmodell csajok jöhetnek szóba!


Addig akármilyen lányt próbáltam meg, kihasználta a szeretetem

2015. máj. 10. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
hol vannak az olyan férfiak, akik észreveszik azokat a lányokat/nőket is, akik nem cicap*csák? :) (MOST ha te nem ilyen vagy, akkor téged ne számítsunk ebbe bele. de saját tapasztalat, hogy a kicsit másabb lányokhoz oda se szagolnak, csak a kis csinci ribikhez :D)
2015. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!