Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak folyton csak hangoztatják, hogy nekik aranyos, kedves, megértő, figyelmes lány kell, nem is kell nekik több és a külső sem lényeges, de?

Figyelt kérdés
De aztán mindig kiderül, hogy ja, ha egy lányban megvan minden, amiről álmodnak, de duci, akkor már rögtön nem kell. Közben meg folytatják a siránkozást.
2015. máj. 10. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A lányoknak már egy teljesen átlagos 185 magas mondjuk 80 -85 kgos férfi is maci meg kövér!!


Miből veszitek akkor hogy egy valóban elhízott nő meg kelleni fog ezek után bárkinek is?

2015. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó én pont ilyen arányokkal vagyok, de rajtam nincs semmi amit be lehet nyomni... Szóval én minden lehetek csak kövér nem. Az hogy valakinek 80 kilósan nagy hasa van az azért mutat valamit.

A választást mind a két fél élvezi.

2015. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem hangoztatom ezt, sőt, aki azt mondja hogy nem számít a külső és hogy vonzódjon a másikhoz, az hazudik.

36f

2015. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kiss Béla04016 ***** válasza:
Mert idióták.
2015. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!