Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kegyetlenek a nők? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlenek a nők? Vagy csak én fogtam ki egy idiótát?

Figyelt kérdés
Lényeg röviden, megkedveltem, szerettem egy lányt, elmondtam neki, elutasított. De nem hagy békén, keresi a társaságom, kierőszakolja, hogy mondjam ezt neki, hogy "szeretlek", persze továbbra sem akar tőlem semmit.
2015. máj. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
1 ből kiindulva elég merész kijelentés, ilyen pasiba is van. Amúgy ja, ez tényleg egy rohadt ringyó kur.va.
2015. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÓÓ,örülj neki amíg csak egyet.

Én idáig csak azt fogtam ki,és egy normálisat sem.

Kinevettek,megaláztak,levegőnek néztek a nők.

Nem is tudom már azt sem,létezik-e egyáltalán kedves nő,aki valóban az,és nem csak a jóképűekkel...

23/F

2015. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos sok kegyetlen és agyatlan nőszemély van, őket lehetőleg hanyagolni kell.
2015. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Különbözőek a nők is. És sajnos vannak köztük kegyetlenek is, mondo. ezt úgy, hogy én is nő vagyok. Viszont nem minden nő az. Aki így viselkedik, hanyagold, majd találkozol normális nőkkel is. ;)
2015. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Női szemmel eléggé idióta viselkedésnek tűnik, illetve érzelmi intelligencia terén is vannak kihívásai a jelek szerint.


Szerintem legyél határozott, és ne engedd, hogy szórakozzon az érzéseiddel.


(Gondolom, azt érzenéd, ha esetleg igazából szimpatikus lennél neki, de félénkebb vagy tapasztalatlanabb létére megijedt volna az egyértelmű közeledéstől, viszont utólag megbánta volna, és most azért keresné a társaságodat.)


Ha meg hízeleg a hiúságának az érdeklődés, de csak "játszik" veled, akkor akármennyire megkedvelted, szerintem jobban jársz, ha rövidre zárod a dolgot és próbálsz tőle eltávolodni.

2015. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!