Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek valami jó szivatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valami jó szivatást egy lány barátja számára? Akármilyet.

Figyelt kérdés

Olyan 16 éves gimnazistára kell gondolni.

És nem egy iskolába járok velük.


2015. máj. 10. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Smárold le előtte :)
2015. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
küldj neki ismeretlen számról sms-t hogy apa lett.
2015. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:DDDDD
2015. máj. 10. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
igazából, ha kicsit idősebb lenne, felnőtt korú pl. akkor az is elég jó volna, ha megkérsz egy ovis korú gyerkőcöt, hogy menjen oda hozzá, ha ott a csaja is, és mondja neki, hogy "szia apa!"
2015. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Törd fel a barátnője facebookját, majd írd be a következőket:


terhes lettem :/


nem ide

2015. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én olyat találtam ki, hogy nemsokára vmikor egy "bebαszós" péntek éjfélkor elballagok a lakásához és sodronyvágóval levágom a áramot tőlük. Meg az internetet és a telefont természetesen.
2015. máj. 10. 22:57
 7/8 acelsziv ***** válasza:
Arra figyelj, hogy az áramnál mindenképp szigeteletlen vágót használj, mert a szigetelés megolvadhat..
2015. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azzal nem lessz gond. :DDD
2015. máj. 11. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!