Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, akarjam a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, akarjam a dolgot, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon szerelmes voltam. Történt valami a kapcsolatunk elején, ami együnk hibája sem volt, de tönkretette az egészet, mert kiszerettem belőle.

Nem tudom, mit tegyek, mert nem vagyok már szerelmes belé (ő elvileg még mindig szerelmes), de szeretem és nagyon hiányzik a kapcsolatunk, mert olyan fajta ember, akit mindig is kerestem és amilyenre mindig vágytam. De ugye szerelmes már nem vagyok, csak gyengéd érzelmeim vannak iránta, de nem úgy, mint régen.

Mit tegyek?

Nem vagyunk már tinik, mindkettőnk érett gondolkozású, csak nekem nincs sok tapasztalatom párkapcsolatok terén, ezért nem tudom, hogy mit csináljak.


2015. máj. 11. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi az h gyengéd érzelmeket táplálsz iránta de nem vagy bele szerelmes? Ezt hogy kell értelmezni? Úgy szereted mint barátot?
2015. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11.: magam sem tudom. Valami nagyon köt hozzá, de nem szerelem. Testvéri érzésnek sem mondanám, mert testileg is vágyom vele lenni. Inkább valami lelkitársi dolog lehet.
2015. máj. 12. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!