Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok dundi fiúszemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok dundi fiúszemmel? Kinek vonzó? Kinek túl sok?

Figyelt kérdés

[link]

19 éves vagyok, régebben még dundibb voltam, de szerencsére már folyamatban a fogyás.


2015. máj. 11. 10:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
43%
ez már inkább kövér test
2015. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

10.:a kérdező a dagadt luvnyától kilométerekre van. Azt meg ne te mondd már meg nekem, hogy mi tetszhet.

Senki sem azt írta, hogy fuu de sexy vagy, meg milyen gyönyörű. Azt írtuk, hogy szerintünk nem kövér, meg hogy egy kis felesleg van rajta, de ez még nem vészes.

Miért lesz neked attól jobb, hogy ok és indok nélkül romboljuk valakinek az önbizalmát? Ez a te szegénységi bizonyítványod.

2015. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
50%

szerintem rendben van.


mar bocs de ha szerintetek o dagadt akkor valami nincs rendben a fejetekben. nem mondom hogy vekony de nem dagadt mint egyesek irjak. dagadtaktol fobiam van.


38F

2015. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Eljársz sportolgatni rendszeresen vagy heti 2x és tökéletes tested lesz
2015. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Interferencia ***** válasza:
Nem vagy az.
2015. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%

bocsi, hogy lányként válaszolok (de legalább így nem lehet mondani, hogy csak azért írom amit, mert meg akarlak dugni :D) szerintem a telt/dundi jó szó rád, mivel nem vagy kövér, de van mit fogni :) de egyébként nekem tetszik az alakod, sok srácról tudok, akinek bejön az ilyen :)

remélem magad miatt akarsz változtatni, és nem azért, hogy így x-el több pasinak tetsszél.. :D

2015. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
nem is az a baj, hogy duci vagy, csak rosszak az arányaid. alul sokkal szélesebb vagy, mint felül, nagy a hasad, combod, viszont melled meg nem sok ehhez képest.
2015. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%
17.: nehogy már egy nőnél az legyen a baj, hogy van csípője...
2015. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%

szerintem jó az alakod :)

szerintem ez vonzóbb mint a vékony :)

de kinek mi :)


22F

2015. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%
A legritikusabb hozzászólók ilyen kérdéseknél általában a csajok, meg a kis hlyegyerek, akik csak a magazinokban (/interneten) láttak eddig pinát.
2015. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!