Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok dundi fiúszemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok dundi fiúszemmel? Kinek vonzó? Kinek túl sok?

Figyelt kérdés

[link]

19 éves vagyok, régebben még dundibb voltam, de szerencsére már folyamatban a fogyás.


2015. máj. 11. 10:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#30 ne legyél már ilyen retardált, kérlek. megfogadtam, hogy nem leszek bunkó, de kiakaszt, hogy emberek ennyire képtelenek egyszerű mondatokat értelmezni, mint valami kisegítő iskolások, komolyan. érettségid meglett?


NEM azt írtam, hogy azért kövér, mert szélesebb a csípője, mint a válla, azt írtam, hogy attól van rossz alakja, hogy aránytalan és nem attól, hogy 10-20 kiló plusz van rajta. melyik részét nem sikerült ennek felfogni??

igen, a kövérség és az arányosság két külön dolog (bizonyos határokon belül persze, mert 100+ kilóval mindenki egy undorító hájamőba már - nőkről beszélek, mielőtt még ezzel kapcsolatban is elkezdenél okoskodni). lehet valaki aránytalan, rossz 'elosztású' 50 kilóval is, meg lehet valaki relatíve arányos 70 kilósan is. megmagyarázom, ha nem értenéd: 50 kiló vagy, melled nulla, a felkarjaid girnyók, csontjaid kiállnak felül, de ehhez nagy feneked, vaskos combjaid és zsíros hasad van = aránytalan vagy (bár vékony). vagy b) verzió: 70 kiló vagy, de ez arányosan oszlik el, van melled, feneked, csípőd, derekad relatíve vékony ezekhez képest, tehát hajazol a homokóra-alkatra csak némi plusszal = arányos vagy (bár nem vékony).


SIKERÜLT VÉGRE FELFOGNI???

2015. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
#30-as vagyok, utolsó, kicsit megkésve ugyan, de most láttam, amit írtál. Szerintem kettőnk közül te vagy a retardált. Az első oldalon írta valaki, hogy akinek szélesebb a csípője, mint a válla, az mondható dagadtnak (mégcsak nem is egyforma a százalékotok, te agyatlan, mivel ő 69%-os, te meg 74%-os vagy). Ne hisztizz már, nem mindenki a te kommentjeidre reagál, nyugodj le.
2015. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!