Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok dundi fiúszemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok dundi fiúszemmel? Kinek vonzó? Kinek túl sok?

Figyelt kérdés

[link]

19 éves vagyok, régebben még dundibb voltam, de szerencsére már folyamatban a fogyás.


2015. máj. 11. 10:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező! Ne hagyd h a negatív kritika el vegye a kedved :) Igen, egy kicsit duci vagy, de kövérnek semmiképp nem neveznélek. Folytasd a fogyózást még egy kicsit és minden rendben lesz :)

Azokkal a pasikkal pedig ne foglalkozz, akiknek az 50 kg-os lányok már kövérnek számítanak... (Megnézném, hogy ők mennyire sportosak :D)

Csak magadnak akarj megfelelni és sok sikert! :)

22/L

2015. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
57%
A kövérség nem vélemény kérdése. Valaki vagy az, vagy nem. A kérdező lány túlsúlyos. Más kérdés, hogy ez kinek tetszik és kinek nem. Nekem személy szerint nem jön be egyáltalán az ilyen test.
2015. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
46%
#18: nem az a baj, hogy van csípője, csak szerintem aránytalan ez az alkat, mert a széles csípő csak akkor szép, ha hozzá a derék vékony. vagy a mell nagyobb. de kinek mi, örülök, hogy a férfiak ennyire nem válogatnak, így én is sokkal jobb csajnak érzem magam haha.
2015. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Vajon mekkorák lehetnek a mellei?
2015. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Szerintem abszolut nincs gond az alakoddal legalább van mit fogni tajtad. Ne foglalkozz a negatív hozzászólásokkal...és ne váltóz meg senki miatt csak magadnak kell megfelelned senki másnak :)
2015. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
13%
a fiúk a magazinok modelljein szocializálódtak, szóval egy átlagos test fényképe nem fogja lázba hozni őket, viszont egy megnyerő személyiség és a személyes kapcsolat varázsa ezen könnyedén segít.
2015. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Dugnálak de,otthonra nem kellenél
2015. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de elhanyagolt, zsíros alakod van, kicsit sem tűnik feszesnek. Melled meg nem úgy tűnik, mintha lenne. Nekem nem tetszel, de sokaknak igen...
2015. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
eléggé, főleg a combjaid
2015. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nagyon ostoba az, aki szerint attól kövér valaki, mert szélesebb a csípője, mint a válla. :DD

Nekem is széles csípőm van, még akkor is szélesebb volt, mint a vállam, amikor 53-54 kg voltam (170 cm vagyok), mivel a csípőcsontom szélesebb. Bár gondolom a válaszolónak akkor is kövér lettem volna. :) A kérdező alakján is látszik, hogy 5-10 kg mínusszal is ugyanolyan széles csípője lenne, mivel ilyen alkat.

Egyébként kérdező, én ugyan lány vagyok (gondolom, erre már rájöttél), de azért remélem, nem baj, hogy válaszolok. Szerintem nem vagy kövér, van rajtad egy 5-10 kg felesleg, de nem vészes, hamar le lehet adni, főleg, hogy írtad, hogy folyamatban van már a dolog. Az eddigi fogyáshoz meg gratulálok!

2015. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!