Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül havonta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül havonta, hogy kellj a nőknek?

Figyelt kérdés

Ez inkább ilyen költői kérdés, de leirom a sztorimat, hogy kb mire is gondolok.


Én ugye nem születtem jó testalkattal, nem vagyok sem magas, sem jóképü.


Nyilván az olyan emberek mindig kellenek a nőknek, de én nem.


És sulyosbitja a helyzetet, hogy mindennap megfürdök, de csak ilyen nyálkás nyirkos vagyok állandoan. És hát jó büdös is. Meg viszket mindenem, mert nem hidratált a bőröm, és hát nem valami kellemes.


Arckrémet is multkor 12 ezer forintért vettem, de az sem ért többet, mint a 3 ezer forintos nivea.


Most vettem egy 3 ezer forintra leértékelt dezodor a müllerben, és VÉGRE nem izzadok, de sztem csoda, ha egy hónapig ki fog tartani.


És hihetetlen mennyire sokat javit az életminőségemen, hogy estére nem vagyok büdös.


Nem kell annyit mosnom, nem kopnak a ruháim, stb.


Eddig egy ruhát kb csak egyszer tudtam felvenni :(


Na és azért gondoljátok el, hogy havi 3 ezer forint csak azért, hogy ne legyek büdös az kicsit durva...


2015. máj. 11. 21:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
na hát én még olyat nem láttam, hogy egy nő kifejezetten azért nem izgult volna rá egy szép pasira, mert az depressziós volt.
2015. máj. 11. 21:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát, akkor te csak mártír nőket ismersz. Én nem lennék pszichológusa egy pasinak sem. :-)
2015. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ezzel az önbizalom témával nem kéne már jönni, mert kva unalmas....


ha kellek valakinek, azon áthajtok mint egy uthenger, mert ugye AKKOR KÖNNYÜ


mert hagyja magát a csaj...nyilván játszadozik, de nem lehet megijedni a szitutól, mert tudom, hogy ugyis hagyni fogja magát.


De ha a külsőd miatt eleve nem kellesz a vállalható külsejü nöknek sem, akkor ott megbaxhatod a magabiztosságot, ugyanis a KUTTTTYÁT nem fogja érdekelni.

2015. máj. 11. 21:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Nos, lehet, hogy nem magadhoz való nők között keresgélsz. Mert azt azért látom, hogy igényszint az van, de önmagaddal szemben nem vagy eléggé igényes... Ha válogatni akarsz, alakítsd magad azokhoz az emberekhez, amilyen emberek szimpatikusak, ha nem teszed meg, akkor meg ne válogass.
2015. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az olyan elszallt igeny, h ne legyen dagadt es ronda a no?


Jo tudni

2015. máj. 11. 22:28
 16/16 anonim ***** válasza:

Hiszti, hiszti, hiszti...

Add lejjebb az igényeidet, vagy változz. Nem a pénzen múlik.

2015. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!