Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok bizonytalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok bizonytalan, bizalmatlan? Elég nagy a távolság!

Figyelt kérdés

Pár napja 'betalált' egy srác a neten. Egy városban lakunk, de Angliában dolgozik és nagyon ritkán jár haza. Évente kb. 2x 1 hétre.


Ismerkedési fázisban vagyunk, de úgy érzem, eléggé 'elszaladt vele a ló' (nem kell feltétlenül 'durva' szexuális tartalmakra gondolni).


Nem mellesleg nagyon aranyos, kedves srácnak tűnik. De! Elég sokat csalódtam már sok mindenben és sok mindenkiben. Tartok attól, hogy mi lenne, ha komolyabbra fordulna a dolog. Félek, hogy a 'hátam mögött' csajozna, megcsalna, nem lenne hűséges.


A másik, amit nem értek, hogy miért nem Angliában keres magának valakit, akivel normális keretek közt tudna összejönni...


Jogos az aggodalmam?


21l



2015. máj. 12. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
gratulálok,lehető legideálisabb kapcsolat,messzebb nem volt esetleg? én majd kamcsatkáról fogok magamnak valami csajt,ott nem sűrűn lakott,legalább nem csal meg senkivel.Legalábbis emberrel.
2015. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyen aggályaid vannak,akkor biztosan van alapjuk,tehát szerintem bele se kezdj.Én is inkább kihagynám ezt.
2015. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
...alapból ilyen 'lökött' vagyok, szóval... :-/
2015. máj. 12. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egy olyan kapcsolatnak ahol egy évben max 2-3 hetet lehetnétek együtt nincs sok értelme.

Ha ő megcsal kinn azt sose fogod megtudni, és már ez a gondolat is emészteni fog az év 351 napján.

2015. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor ne félj! arra jó leszel :)
2015. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
...ilyen az én 'szerencsém'...
2015. máj. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!