Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor szerettetek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor szerettetek bele a szerelmetekbe? Első látásra, vagy kellett idő?

Figyelt kérdés

Érdekelne, ha leírnátok a konkrét felismerést:)

Megy a zöld pacsi!



2015. máj. 12. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig kell idő. Elsőre nem is lehet.
2015. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból első látásra, hogy élőben akkor találkoztunk először fél év netes beszélgetést követően. :)

Nyilván már előtte is voltak érzéseim irányába, de mikor megölelhettem és láthattam a mosolyát, az hihetetlen volt, teljesen biztos lettem abban, hogy szeretem. :)

L

2015. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi kis korunk ota (de ilyen tenyleg kicsi 6 eves korunk ota) ismerjuk egymast es most is osztalytarsak vagyunk a legjobb baratom volt, most vagyunk 14 evesek. Egyszer osszevesztunk es eszrevettem hogy egy ido utan nagyon hianyzott. Kibekultunk egyre tobbet beszeltunk de folyton tagadtam magamban hogy szeretem de amikor kiderult hogy o is szeret es be is vallotta en is elmondtam neki. :) hat igy.
2015. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi neten ismerkedtünk meg (konkrétan itt). Ez csak olyan dumálgatós, bizalmi kapcsolatnak indult, ezért egynél több képet nem is küldött magáról - és az is az útlevél képe volt - szóval nem is nagyon érdekelt, hogy hogy néz ki, hiszen abban voltam, hogy nem nagyon fogunk mi találkozgatni. Viszont egyre jobban elmerültünk bizonyos témákban és már a "puszi" elköszönés is ment. Végül úgy adódott, hogy annak ellenére, hogy baromi messze lakunk egymástól még is találkozunk. Előszőr egy plázában ülve láttam mag, a mai napig előttem van az a kép. Ugye előtte nem sokat láttam belőle, szóval bennem volt a félsz. Aztán elkezdtünk járni és a nagy távolság ellenére minden hétvégét együtt töltöttünk. Amikor szerelmes lettem belé az a szakításunk után történt meg, mikor felfogtam, hogy az ami pár napja az enyém volt, soha többé nem lesz az enyém. A felismerés szele elcsapott, mint egy vonat. Eléggé szétmarcangolta ez a lelkemet, de már kezdem összerakni magam :)

25/F

2015. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem elso latasra, csa kesobb ismertem fel. Kerulgettuk egymast, mosolyogtunk, kerestuk egymas tarsasagat, aztan mar csak egyutt leteztunk. Egy este ugy mentem fel a lanyokkal a szobankba(kollegium), hogy azt enekelgettem, hogy szerelmes vagyok, mint a nagyagyuu. Aztan bem is foglalkoztam a kerdessel, majd villanyoltas utan egyszer csak felultem az agyban, es kinyilatkoztattam, hogy aztak.. Szerelmes vagyok. Baratnoim meg pislogva felalomban, hogy mi van? Kibe? Onnantol rozsaszin kodben uszkaltam, es vhogy ol,an termeszetes volt, hogy o is igy erez(3 hettel kesobb epp egy kozos baratunknak meseltem, hogy mit eruek, mire racsap a homlokara, azt mondja:gyerekek, mi lenne, ha egymassal is megbeszelnetek vegre. Mint kiderult a fiu is mondogatta neki, hogy oda van ertem. Oda hivta, akkor es ott, mi mereven a foldet nezve pironkodtunk, aztan se szo,se beszed, jott meg kozelébb..a falhoz szoritva csokolt, mikozben hullani kezdett a ho. *-*) csodas elmeny volt, most is kiraz a hideg ha ra gondolok, es akkor meg az elso egyuttletunkrol nem is beszeltem..azota eltelt 13 ev, reg nem vagyunk egyutt mar,de most is ha talalkozunk,elvisz valajova,ahogy beulok melle a kocsiba, kicsit atjar az a regi boldogsag, es ugy mosolygok mint egy tini;-) kivanom mindenkinek, legyen igy szerelmes, mint en voltam(mondjuk a szakitast nem kivanom, tatongo urrel a mellkasomban leteztem evekig)
2015. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!