Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami új divat? 25N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új divat? 25N

Figyelt kérdés

Egy ideje lettem erre figyelmes.


Reggelente amikor dolgozni megyek, összefutok fiatal srácokkal, akik pedig suliba mennek.


Jönnek velem szembe, sokukkal napi szinte összefutok. Néznek, de többször úgy, mint akik még fehér ember nem láttak. Olykor a szájuk is nyitva van, úgy bámulnak rám. Mire oda kerülne a sor, hogy böffentsenek valamit /pl. szia, jó napot/, akkor vagy lefelé, vagy felfelé néznek, esetleg tovább bámulnak a szemük sarkából, míg el nem mennek mellettem.


Ma is így volt, mire 2-3 méter közelségbe kerültek, mind elhallgattak és csak néztek, azelőtt meg csevegtek ezerrel. Ez 2x is megtörtént.


Csak nekem fura, hogy emberek bámulnak az arcomba jó hosszasan, méghozzá feltűnően és mint a borjú, haladnak tovább?


Persze van a másik véglet, aki mindig néz, de mindig köszön is.


2015. máj. 15. 17:17
1 2 3
 1/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Vagy nagyon szép vagy, vagy nagyon csúnya, vagy csak nem láttak még nőt, azért marad tátva a szájuk.
2015. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Bejössz nekik. Ennyi :)
2015. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Kurtz Bickle ***** válasza:

Mennyi idősek azok a srácok? Mert iskolába járhat 21, de egy 16 éves is. :')


Utóbbiaknál el tudom képzelni, hogy új nekik az a "dolgozó fiatal nő" kisugárzás, amit árasztasz magadból.

2015. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
16-17 évesek szerintem.
2015. máj. 15. 17:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

4 opció van:


-nagyon szép vagy

-nagyon ronda vagy

-nagy csöcseid vannak és totál kiraktad őket

-16 évesen kangörcsöt kapnak és minden nőt megnbámulnak ami szebb mint Bangó Margit.

2015. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ronda nem vagyok és ki sem pakolom semmimet. Nem az én műfajom, stílusom, főleg nem a munkahelyemen.
2015. máj. 15. 17:38
 7/24 anonim ***** válasza:
Tizenévesen én is odavoltam a 25 körüli nőkért. Azok már kész nők. :D Szexszelnének veled.
2015. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Tavasz van, mit vársz tőlük? Pezsegnek a hormonok, minden nő aki szembe jön esemény :)
2015. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne mászkálj meztelenül az utcán és akkor nem fognak bámulni!
2015. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Bejössz nekik. Ennyi :)"

Már a negyedik sorban éreztem, hogy ilyen kommentekre vársz!! :) Miért érzem azt, hogy ma jobban alszol, ha már hárman itt leírják, "hogy jól nézel ki, biztos azért.." ??:)

2015. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!