Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami új divat? 25N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új divat? 25N

Figyelt kérdés

Egy ideje lettem erre figyelmes.


Reggelente amikor dolgozni megyek, összefutok fiatal srácokkal, akik pedig suliba mennek.


Jönnek velem szembe, sokukkal napi szinte összefutok. Néznek, de többször úgy, mint akik még fehér ember nem láttak. Olykor a szájuk is nyitva van, úgy bámulnak rám. Mire oda kerülne a sor, hogy böffentsenek valamit /pl. szia, jó napot/, akkor vagy lefelé, vagy felfelé néznek, esetleg tovább bámulnak a szemük sarkából, míg el nem mennek mellettem.


Ma is így volt, mire 2-3 méter közelségbe kerültek, mind elhallgattak és csak néztek, azelőtt meg csevegtek ezerrel. Ez 2x is megtörtént.


Csak nekem fura, hogy emberek bámulnak az arcomba jó hosszasan, méghozzá feltűnően és mint a borjú, haladnak tovább?


Persze van a másik véglet, aki mindig néz, de mindig köszön is.


2015. máj. 15. 17:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20 Annyi rosszindulat lehet benned ok nélkül méghozzá, amennyire csak vágysz. Én nem ilyen vagyok, sorry. De ha neked megéri...
2015. máj. 15. 20:00
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem ismersz, úgyhogy ne ítélkezz! Rólad már jött egy info, ami nekem akkor is furcsa és ijesztő, hogy ehhez tényleg az itteniek (általában 15-20 évesek) segítsége kell, hogy rájöjj, mi a szitu... Ezt nem veszi be akkor sem a gyomrom. És nem a rosszindulat szól belőlem, csak nem szeretem az alattomos kérdéseket, amik valamit kiprovokálnak. A Te esetedben a dícséretet, a simogató szavakat... Nem szeretem az álszentséget és a megjátszott butaságot. Ez van... De ha véleményt kérsz, ne legyél felháborodva, ha valaki épp nem úgy reagál, ahogy te azt megálmodtad! Részemről Téma lezárva! És hogy jobban aludj: tényleg azért néztek meg, mert gyönyörű, szép és tökéletes vagy ;)
2015. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ahogy mondod, nem ismersz. Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess.


Sosem háborodom fel semmin. Ismételni tudom csak magam: Sosem ártok senkinek, sosem bántok senkit, ugyanazt várom el. Tudom, a mai világban mások lehurrogássá természetes, kézenfekvő, alapvető dolog, remek példa rá ez az oldal is. Sok kommentben érezhető negatívum. Miért? Ettől lesz valaki több/szebb/jobb másoknál? Neked az nem mindegy, hogy én milyen vagyok, mit kérdezek 25 évesen? Milyen jogon oktatsz ki bárkit is? Istenkomplexus. Szia.

2015. máj. 15. 20:29
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet csak elfelejted megtörölni reggelente a szád szélét....
2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!