Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami új divat? 25N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új divat? 25N

Figyelt kérdés

Egy ideje lettem erre figyelmes.


Reggelente amikor dolgozni megyek, összefutok fiatal srácokkal, akik pedig suliba mennek.


Jönnek velem szembe, sokukkal napi szinte összefutok. Néznek, de többször úgy, mint akik még fehér ember nem láttak. Olykor a szájuk is nyitva van, úgy bámulnak rám. Mire oda kerülne a sor, hogy böffentsenek valamit /pl. szia, jó napot/, akkor vagy lefelé, vagy felfelé néznek, esetleg tovább bámulnak a szemük sarkából, míg el nem mennek mellettem.


Ma is így volt, mire 2-3 méter közelségbe kerültek, mind elhallgattak és csak néztek, azelőtt meg csevegtek ezerrel. Ez 2x is megtörtént.


Csak nekem fura, hogy emberek bámulnak az arcomba jó hosszasan, méghozzá feltűnően és mint a borjú, haladnak tovább?


Persze van a másik véglet, aki mindig néz, de mindig köszön is.


2015. máj. 15. 17:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A kézfejemen kívül semmit se látnak, szóval ha ez meztelenkedés, akkor okés.


Nem tartom magam rondának, mások se mondtak ilyesmit, sőt, nem az a kérdés, hogy: vajon jól nézek e ki, vagy sem?

2015. máj. 15. 18:16
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Istenem... nem érzed szánalmasnak ezt megkérdezni 25 évesen? Főleg hogy a téged bambuló fiúk tinik?! Ezekután áruld már el, te mire gondolsz, miért néznek? De hagyjuk ki a divatot ebből...
2015. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

# 12 Nem csak a tinik. Kérdezem én, mi közöd van hozzá, hogy ÉN mit kérdezek?


Ha én valakit nem bántok, ugyanaz várom el. Tudod, tisztelet és társai...

2015. máj. 15. 18:27
 14/24 anonim ***** válasza:
Ok, boccs. Jobb is ha hagyjuk szerintem! :D
2015. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

hahaha, utolsó, én is ugyanezt készültem megfogalmazni, számból vetted ki a szót.

Kicsit olyan kérdező mintha tettenéd a kis tudatlant nekünk miközben te úgy gondolod, hogy azért bámulnak mert baromi jól nézel ki.

Ami lehet közel se így van , csak itt ismeretlenül úgysincs más válasz:D

2015. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy új divat, a neten szervezkednek az irányzatnak követői. Megnyugodhatsz, egyáltalán nem a külsőd miatt bámulnak!
2015. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25 évesen ennyi ésszel.. Vajon miért néz meg egy srác egy lányt/nőt? Na mindegy, már leírták jó páran előttem, de ehhez azért nem kell diploma, hogy rájöjj. De én sem értem, hogy miért lenne ez "valami új divat".
2015. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Tipikus magyar mentalitás: Nem kell ahhoz senkit ismerni, hogy véleményt alkossunk róla.


Azzal, hogy ok nélkül dobálóznak egyesek, csak magukat minősítik. Az irigy emberek szokása. Nagyon rossz tulajdonság.


De ezen az oldalon mindenki okosnak hiszi magát és pont épp ezért nem az. :)

2015. máj. 15. 19:31
 19/24 anonim ***** válasza:

na figyu. azért néznek, mert meghúznának, ennyi. 25 éves helyes srác vagyok, és én is ezért néztem az idősebb lányokat. Csak én kicsit bátrabb voltam, ezért némelyekkel össze is jöttem :)


Illetve lehet az is, hogy modnjuk nagyon szép a szemed de úgy amúgy nem vagy túl jó nő. Akkor én is kibámulnám a szemed (a szépet jó nézni) aztán elmennék melletted, mert azért meg nem ismernélek. Vagyis már nem csinálok ilyet, mert rájöttem ,hogy ez a másikat zavarhatja :D de régen csináltam. Volt lány aki megkérdezte mérgesen, hogy: MI VAN? >(

Ezernyi változat van, hogy miért teszik ezt. És ha érdekel egy kicsit béna kérdés, ez az új divat, mert ez mindig is volt :D szerintem a majmok is ezt csinálják meg úgy nagyjából minden olyan állat ahol vannak nőstények meg hímek ;)

De persze az is lehet, amire először akartam utalni ,hogy bomba csajszi vagy, és bámulnak, majd nyilván berezelnek tőled (a többség) és behúzzák a farkukat fülüket.

Jajj úr isten mennyi időt elpazaroltam erre a válaszra...

2015. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

" Az irigy emberek szokása "

Tényleg nagyon irigy vagyok, mert megnéznek a pasik 25 évesen. Eddig amúgy mi volt? Semmi? :) Különben minden nőt megnéznek a pasik, és elég sokunknak egyértelmű, hogy ezt miért teszik...

2015. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!