Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedés hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés hogyan?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ha itt vagy máshol elkezdődik v mi levelezés,akkor ha az napi szinten megy,de egyszer abbamarad,és ha nem keresi egyik a másikat akkor mintha nem is létezett volna ez a komunikáció,miért van az hogy elfelejtik egymást a felek?
2015. máj. 15. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez ugyanúgy megy, mint élőben. Ha az első pár randi nem győzi meg valamelyik felet, akkor nem keresik egymást többet, nem találkoznak.

Az interneten is így van. Elbeszélgetnek egy darabig, és hamar kiderül, hogyha nem jönnek ki egymással.

2015. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a minimális vonzódás, kíváncsiság a másik iránt, akkor nem fog sokáig húzódni a levelezés. Hamar eldől, hogy szimpatikus-e a másik vagy sem.
2015. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez különösen akkor szép, ha előtte előadják, hogy milyen jó, hogy megismerhettek téged, milyen jó veled beszélgetni stb. Azt tudom mondani, hogy amilyen gyorsan csak lehet, próbálj lépni, kicsit személyesebb útra terelni a beszélgetést, mondjuk felvetni egy találkozást. Ha szimpatikus vagy valakinek (és feltéve, hogy nem beszari az illető), akkor valószínűleg viszonylag rövidebb idő után is belemegy, ha meg nem, akkor beszélgethettek ítéletnapig is.
2015. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hónapokig beszélgettem napi szinten neten egy lánnyal(találkoztunk is) és tudod, hogy hogy lett vége?

Mintha egy ollóval vágták volna el a dolgot.

Itt is volt a "jó veled beszélgetni, normális vagy, kedves vagy" duma, de ennek már nem dőlők be többet.

Mondhatnám, hogy a lánynak nagyok voltak az elvárásai, de ez már mit sem számít.

De ilyenkor jön ám a "nincs normális pasi" meg hasonló szövegek.

Aztán az elején meg folyton azt kaptam meg, hogy mennyivel normálisabb vagyok mint a körülötte levők.

Én személy szerint sajnáltam, mert egy nagyon kedves és normális nőt ismertem meg benne, aztán, hogy ő mit gondolt rólad azt már soha nem tudom meg.

Mint minden nem beteljesült dolog, így ez is tapasztalatnak jó volt.

2015. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor van így ha nincs meg a szikra.
2015. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Személytelen a chat-elés szerintem

A kommunkiációból származó információ töredéke jut el egyik féltől a másikig.Nem halljuk a hangját,látjuk a gesztusrendszerét....stb.

Persze,hogy hamvába holt dolog.Hiába korszerű.

2015. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4: Az az igazi "burn baby, burn", amikor a csaj az aktuális szexpartnere (kb. kéthetente váltogatja) lakásáról írja, hogy "hiányzol, veled akarok lenni, és alig várom, hogy először találkozhassunk". Bezárja a Skype-ot és szétbаszatja magát, te meg várod az első randit. Lájk! :D
2015. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző, én már igazából ezt sem bánnám, csak végre találkozzon már velem valaki.

Egyébként ezekről a dolgokról nem a technika tehet, az emberi gyarlóságokkal szemben már a technika is tehetetlen. Nem az internet tehet arról, hogy az emberek nem válaszolnak, eltűnnek, hazudnak. A technika mint eszköz és a modern élet vívmánya, abban is szeretne segíteni az embereknek, hogy ismerkedjenek, és egymásra találjanak. De sajnos az ismerkedés az egy kétoldalú folyamat, és ha az egyik fél nem akarja, akkor már megette a fene az egészet.

Itt ezen az oldalon a távolság is nagy probléma, szinte lehetetlen kifogni olyat, aki itt lakik a közelben. Viszont csodák csodájára mégis volt már rá példa, de bezzeg az ilyenek sem válaszolnak, nem akarnak ismerkedni. Így meg tényleg nem lehet.

2015. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

tegnap 21:20



Ajhaj én annyi ilyet átéltem már..


De tényleg ez van basszus amit irsz..

2015. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7

Ilyen remélhetőleg nem volt. :D

Ez a tipikus "nem megyek sehova, de közben sóvárgok, hogy találjak egy normális pasit" típus.

Mikor összejön egy olyan sráccal aki kihasználja és semmibe nézi, akkor jöhet az általánosítás, hogy minden pasi ilyen meg olyan.

Ha ez a pasi számára minden téren az első volt, akkor meg még jobban beleég a gondolataiba.

Hú, hogy mennyi ilyennel beszélgettem már itt neten. :)

Ilyenkor meg az van, hogy te mint ismerkedő fél kapásból lépéshátrányból indulsz, mert hát egy alap séma van rád mondva mikor még nem is ismer a másik.

Ezért az internetes ismerkedést ilyen szempontból nem igazán szeretem.

Nem is az önnön magad bemutatására kell törekedned, hanem arra, hogy bizonygasd te más vagy mint a többi.

Ennek körülbelül annyi értelme van mint a szomszéd Gizi néninek bizonygatni, hogy te nem vagy egy huligán, mert ő minden fiatalt annak tart. :D

Itt előjön az a kérdés számomra, hogy miért is kell nekem foglalkozni azzal a lánnyal akit én nem érdeklem igazán.

Volt olyan, hogy egyszerre 7-8 lánnyal is chateltem és egy idő után azt vettem észre, hogy nekem kell szórakoztatnom és felvidítani őket.

Ebben nincs is semmi rossz, mert szeretek beszélgetni, de én mit kapok ezért cserébe?

Azt, hogy beszélgethetek velük és kapok pár smilét?

Hát köszönöm szépen, de nem.

Abból a 7-8-ból lett 1 akivel tényleg találkoztam és fogunk is még találkozni, pár másikkal néha beszélgetek, de a többi eleve nem ír, ha én nem írok, szóval.....

Igazat adok a #8-nak, valóban könnyebb a technika vívmányai segítségével pár dolog, de ugyanakkor nehezebb is.

Például van aki nehezen oldódik és így neten keresztül közvetlenebb(sok ilyennel beszéltem) annak könnyebb itt ismerkedni és a későbbi találkozón már nem lesz olyan félős.

A nehézség az, hogy nem egyszerű megtartani a másik figyelmét.

Volt már sokszor, hogy nagyon jól elvoltam egy lánnyal és másnaptól már soha többet nem hallottam felőle.

A 2-3 szavas válaszokról meg ne is beszéljünk, az a halálom mikor én irkálok sok dologról aztán kapok egy párszavas választ, de közben meg beszélgetni akar a lány.

Ez minden csak nem beszélgetés.


#9

Tanulság, nem kell mindent komolyan venni.

Én már úgy indulok neki minden beszélgetésnek, hogy bármi lehet belőle, nem is foglalkozom vele, ha megsértődik vagy eltűnik a másik.



#4 voltam

2015. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!